Çelikbilek Rüzgarlıbahçe'de hanımları dinledi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yaşayan hanımları sabah kahvaltısında ağırladı.

Her sosyal ortamda ilçe sakinleriyle buluşan, 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerine kulak veren Beykoz Belediye Başka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yaşayan hanımları sabah kahvaltısında ağırladı.

Her sosyal ortamda ilçe sakinleriyle buluşan, 7’den 70’e toplumun tüm kesimlerine kulak veren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek mahalleleri hanımların gözünden dinlemeye devam ediyor.

AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın katkılarıyla başlatılan “Mahalleler Buluşuyor, Başkanımız Konuşuyor”  etkinliğinde, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yaşayan hanımları sabah kahvaltısında ağırladı.

17 Ekim Çarşamba günü Tokatköy’lü hanımlarla buluşan Çelikbilek Rüzgarlıbahçe’de hanımlar için kahvaltı verdi.

Rüzgarlıbahçeli hanımları, doğal sit ve açılan davalar nedeniyle uzun yıllardır çözüm bekleyen  tapu ve imar sorunu hakkında detaylı şekilde bilgilendiren Çelikbilek, öneri ve talepleri de yerinde aldı.

Toplantıya, Başkan Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Nevin Çalışkan ve Av. Yüksel Baki ile AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Rüzgarlıbahçe Muhtarı Ayhan Gökgöz de katıldı. 

Başkan Çelikbilek toplantıda, mahallenin geçmişi 1987 yılına kadar giden ve ilçenin sit alanı ilan edilmesiyle farklı bir boyut kazanan imar durumu ve devam eden hukuki süreçle ilgi bilgiler verdi.

İlçenin doğal sit alanı ilan edilmesinden sonra vatandaşın zor durumda kaldığı belirten Çelikbilek, mahalle sakinlerinin tapularına kavuşabilmesi için geçmişte büyük çaba  gösterdiklerini, 2/B alanları dışında kalan yerlerde çalışmalar için hukuki sürecin sonlanmasını beklediklerini söyledi.

Başkan Çelikbilek, sitin kalkması için de ilgili bakanlıklar nezdinde çalışmaların devam ettiğini vurguladı.

Beykozlu hanımlarla yönelik düzenlenen kahvaltılı sabah buluşmaları, Kurban Bayramı’nın hemen ardından 31 Ekim Çarşamba günü Çubuklu Mahallesi’nde düzenlenecek olan toplantıyla devam edecek. 

Çelikbilek Rüzgarlıbahçe'de hanımları dinledi
Bizi Takip Edin