Çevre Bakanı Özhaseki'den Beykoz halkına sürpriz var!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda (Beykoz Belediyesi Meydanı) Beykozlularla buluşuyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 20 Haziran Çarşamba Günü (Yarın) saat 11:30'da Beykoz Belediyesi Meydanı'

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda (Beykoz Belediyesi Meydanı) Beykozlularla buluşuyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 20 Haziran Çarşamba Günü (Yarın) saat 11:30’da Beykoz Belediyesi Meydanı’nda Beykozlularla buluşuyor. AK Parti hükümetinin çıkardığı yasa ile imar barışı gündeme gelmiş ve vatandaşlar rahat bir nefes almıştı. Beykoz’un imar ve mülkiyet konusunda ki problemlerinin çözümü hususunda en yetkili isimlerden biri olan Bakan Mehmet Özhaseki’nin farklı konularda da müjde vermesi bekleniliyor. 

Sürpriz gelişmeler olabilir

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imar ve mülkiyet problemlerinin çözümüyle ilgili bir takım adımlar attı. İmar barışı ile yıllardır çözülemeyen problemler çözülürken, Beykoz’da da vatandaşların kafasında ki soru işaretleri giderilmiş oldu. Bir çok konuda birbirinden farklı açıklamalar yapması beklenilen Bakan Özhaseki’nin mitingine yoğun katılım bekleniliyor.

Çevre Bakanı Özhaseki'den Beykoz halkına sürpriz var!
Bizi Takip Edin