Çevreci öğrenciler altınla ödüllendirildi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek. “En iyi çevreci kim?” sorusuna doğru yanıt veren 20 öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  “Tohumdan Fidana Yeni Nesiller Yetiştiriyoruz” Projesi'nin ödül töreninde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek. “En iyi çevreci kim?” sorusuna doğru yanıt veren 20 öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek,  “Tohumdan Fidana Yeni Nesiller Yetiştiriyoruz” Projesi’nin ödül töreninde öğrencilere yönelttiği “En iyi çevreci kim?” sorusuna doğru yanıt veren 20 öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Beykoz Belediyesi, eğitimde başarı gösteren öğrencilerin yanı sıra, ilçede hayata geçen projelere ilgi ve katılım gösteren öğrencileri de ödüllendiriyor.

Hz. Muhammed (sav) En İyi Çevreci

Öğrencilere ağaç, orman ve çevre sevgisini aşılamak amacıyla düzenlenen “Tohumdan Fidana Yeni Nesiller Yetiştiriyoruz” Projesi kapsamında en güzel fidanı yetiştiren ve en güzel fidan günlüğünü tutan öğrencilere geçen hafta düzenlenen törenle çeşitli ödüller verildi.

Törende ağaç ve çevrenin önemine değinen Başkan Çelikbilek,  Hz. Muhammed (sav)’in “Kıyamet kopacağını bilseniz dahi elinizdeki fidanı dikiniz” hadis-i şerifinden yola çıkarak yönelttiği “En iyi çevreci kim?” sorusuna doğru yanıt veren öğrencilere altın hediye edeceğini söyledi.   

Başkan Çelikbilek’in sorusuna mesajla yanıt veren 20 öğrenciye Beykoz Belediyesi Toplantı salonunda velilerin de katılımıyla ödülleri takdim edildi.

Toplantıda öğrencileri doğaya ve çevreye ilgileri dolaysıyla kutlayan Başkan Çelikbilek, öğrencilere çevreye her daim sahip çıkmaları ve orman ve ağaçları sevmeleri öğüdünde bulundu ve her bir öğrenciye çeyrek altın hediye etti. 

Çevreci öğrenciler altınla ödüllendirildi
Bizi Takip Edin