CHP Beykoz 1500 kişiye aşure dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

Paylaşmanın, dayanışmanın ve birlikteliğin arttığı Muharrem ayında Beykoz'da aşure dağıtımı etkinlikleri devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü, muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

Paylaşmanın, dayanışmanın ve birlikteliğin arttığı Muharrem ayında Beykoz’da aşure dağıtımı etkinlikleri devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü de muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıttı.

Paşabahçe Meydanı ve Yenimahalle’de kurulan stantlarda CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile ilçe yöneticileri ve meclis üyelerinin katılımıyla iki gün boyunca vatandaşlara 1500 kişilik aşure ikramında bulunuldu.

Muharrem ayının dayanışma ve paylaşma ayı olduğunu belirten CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün yapmış olduğu açıklamada; “Muharrem ayı nedeniyle Beykoz’un farklı noktalarında vatandaşlarımızla buluşarak aşure dağıtmak istedik. Aşure bolluğun bereketin paylaşmanın ve bir arada yaşamanın kardeşçe yaşamanın bir göstergesidir. Aşuremizi dağıttık vatandaşlarımızla paylaştık, hayır dualarını almaya çalıştık. Barış içerisinde bir dünyayı hep birlikte yaratabiliriz. Beykoz halkı başta olmak üzere tüm Türkiye ve İslam coğrafyasının muharrem ayını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

CHP Beykoz 1500 kişiye aşure dağıttı
Bizi Takip Edin