CHP Beykoz gençliğinin yeni başkanı Emre Mert Kılıç

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde gençler, Emre Mert Kılıç'ı Başkanı olarak seçti.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı'nın 6 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan Olağan Kongre öncesi ilk değişim Gençlik Kolları'nda gerçekleşti….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde gençler, Emre Mert Kılıç’ı Başkanı olarak seçti.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 6 Aralık Pazar günü gerçekleşecek olan Olağan Kongre öncesi ilk değişim Gençlik Kolları’nda gerçekleşti. Tek liste ile seçime gidilen kongrede CHP Beykoz’un yeni Gençlik Kolları Başkanlığına Emre Mert Kılıç seçildi.

İlçe binasında gerçekleşen kongreye; İlçe Başkanı Şevket Arıkan, CHP Grup Başkan Vekili Gülay Demirel, Belediye Meclis Üyesi Kerem Ersin, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Gündüz ve İncirköy Spor Kulübü Mahir Taştan gençleri bu özel günlerinde yalnız bırakmayarak, desteklerini gösterdi.

Umut dolu yarınlara beraber adım atacağız!

Açık oylama şeklinde oylamaya gidilen kongre de CHP Beykoz Gençleri Başkanlarını Emre Mert Kılıç olarak belirledi. Seçim sonrası kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Kılıç, birlik ve beraberliğe dikkat çekerek, ülke adına gençlerin üzerine büyük bir sorumluluk düştüğünü, bu sorumluluğunda ancak parti içi çalışılarak giderileceğini ifade etti. Kılıç, yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi: “Kutuplaşmayı ortadan kaldıran gençlik kollarının her alanında ister görev almış olsun, isterse üye konumda olsun bu gençliğin her neferinin yönetimde sesinin, nefesinin, gölgesinin ve sürekliliğinin olması gerektiğine inancım tamdır. Ben değil, biz olmak istiyorum. Biz olalım, birlik olalım istiyorum. Birimizin bile eksik olmasının gücümüzü azaltacağını hepimiz bilmeliyiz. Keza gücümüzün birliğimizden doğacağının bilincinde olarak hiçbir şekilde ayrılık içinde olmamalıyız. Gençlik gelecek, gelecek özgürleşecek! derken, bu sözlerimizin lafta veya pankartlarda kalmasını arzu etmiyorum. Hedefimiz, zihinlere kazınmak olacaktır! Öncelikli olarak Beykozlu genç arkadaşlarımızın, aydınlığı ilmek ilmek dokuduğu, umudu gökyüzüne nakış gibi işlediği bir Beykoz hedefinde ilerleyeceğiz. Güzel ilçemiz Beykoz’un akabinde ise, partimizi siyasi arenada başarıya ulaştırabilmemiz için umut vaad eden yürekli gençliğe ihtiyaç vardır. Bu yüzden ailemiz her geçen gün daha büyümek zorundadır. Adımını atmadığımız sokak, elini sıkıp gözüne bakmağımız birey bizi anlamayacaktır. Kendimizi ve düşüncelerimizi aktarabilmek için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Umut dolu yarınlara hep beraber adım atacağız”.

Asil Yönetim:

Alper Karakoç

Beyza Özgül

Cem Dükel

Uğur Aydın

Emre Şahinyılmaz

Galip Engin

Emrah Kızıltaş

Cem Ülgür

Tuğçe Aydemir

Emirhan Zegerek

Selda Zurnacı

Beyza Yavuz

Cemile Yılmaz

İl Delegasyon:

Emre Mert Kılıç

Galip Engin

Kerem Ersin

Bilgin Asar

Ozan Yılmaz

CHP Beykoz gençliğinin yeni başkanı Emre Mert Kılıç
Bizi Takip Edin