CHP Beykoz Gençlik Kolları: Korkmuyoruz, Yılmıyoruz!

CHP Beykoz Gençlik Kolları yaşanan bu acılı günlerde duygu ve düşüncelerinii paylaşabilmek adına basın açıklaması yayınladı.

Ülkede yaşanan terör olayları ve Ankara'da ki patlama sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşabilmek adına CHP…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Gençlik Kolları yaşanan bu acılı günlerde duygu ve düşüncelerinii paylaşabilmek adına basın açıklaması yayınladı.

Ülkede yaşanan terör olayları ve Ankara’da ki patlama sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşabilmek adına CHP Beykoz Gençlik Kolları basın açıklaması yayınladı.

Basın açıklaması şu şekilde;

Cumhuriyet tarihinin en kanlı katliamını Ankara’da, Başkentimizde yaşadık. Acımız sonsuz ve derinden. Tüm devletimizin başı sağolsun. 

Biz, CHP Beykoz Gençlik Kolları olarak terörü lanetlemeye ve daha güzel günler için çalışmaya devam edeceğiz!

KORKMUYORUZ, YILMIYORUZ!

Henüz 7 Haziran seçim döneminin yorgunluğunu atmadan Suruç Katliamı ve şehit haberleriyle sarsıldık. Bu düzen değişsin diye her seferinde yeniden ayağa kalkıp çalışmaya, üretmeye ve daha yüksek ses ile haykırarak halkımızı birlik ve beraberliğe çağırmaya devam ettik.

Çağrıların en büyüklerinden olması için toplanılan Ankara Garında barış isteyenlerin seslerini daha ilk soluklarında kestiler. Müziği bombalarla susturdular. Acı yeniden her yanımızı sardı. 97 vatandaşımızı kaybettik. Bir kere daha BARIŞI lekelemeye çalıştılar. 

Biz birleşmek istedikçe bizi öldürmeye devam ediyorlar. Biz BARIŞ dedikçe, kan, umutsuzluk ve çaresizlik istiyorlar. Bilmiyorlar ki Ankara’da evlatlarını kaybedenler binlerce evlat kazandı. Bilmiyorlar ki adını bilmediğimiz insanların sevgilerini içimize yerleştirdiler. Bugün yüreklerimize yeni kardeşler eklediler. Çok fazla öldürüyorlar her ölümde çoğalıyoruz. Daha fazlasını öldürüyorlar biz daha fazlasını yapmak için hırslanıyoruz. 

GENÇLİK GÜCÜNÜ SADECE VE SADECE GENÇLİĞİNDEN ALIR!

Bizim geleceğimizi, bizleri yok sayarak lekelemeye devam ediyorlar. İcraatlerinde ısrarcı olanlar elbet gidecek ve biz bu lekeleri temizlemeye çalışarak geçireceğiz hayatlarımızı… 

Ders alınacak tarihe ulaşmak için çok geriye gitmeye, bir türlü güvenemediğimiz kitaplara, kanıksatılan dogmalara, 100 yıl öncesine bakmaya gerek yok. Asıl dersi  kişisel tecrübelerimizi sorgulayarak çıkarabiliriz. 

Anne babalarımızın dönemi değişti. Bildikleri doğrular tedavülden kalktı. Yeni doğruları oluşturmak için bizim zamanımız geldi!

Bizim umudumuz, enerjimiz sadece ve sadece gençliğimizden geliyor. Biz kendi doğrularımızla ve ideolojimizle, en iyisini yapmak için bir arada, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Yaşanacak bir Türkiye için umut aşılamaya, umut olmaya devam edeceğiz. 

BU ÜLKEYE BARIŞ ANCAK BİRLEŞTİCİ BİR YÖNETİMLE GELİR 

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve tüm örgütümüzün bu acı dönemdeki tutumu ortadır. Genel Başkanımız teröre karşı ortak tavır için tüm liderlere çağrı yapmıştır. Bu ülkeye barışın ancak birleştirici ve kucaklayıcı bir siyaset ile geleceğinin bilincinde olarak, kaybettiğimiz herbir kardeşimiz için bir kat daha fazla çalışacağız.

Ekilir ekin geliriz, ezilir un geliriz, bir gider bin geliriz! Bizi vurmak kurtuluş mu?

Daha güzel günlere, hep birlikte…

CHP Beykoz Gençlik Kolları

CHP Beykoz Gençlik Kolları: Korkmuyoruz, Yılmıyoruz!
Bizi Takip Edin