CHP Beykoz için dışarıdan aday söz konusu olamaz!

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, belediye başkan aday adayları ve eşlerini 'Birlik ve Beraberlik' kahvaltısında bir araya getirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği 'Birlik ve Beraberlik' kahvaltısı ile CHP Beykoz Belediye Başkan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, belediye başkan aday adayları ve eşlerini ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısında bir araya getirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı düzenlediği ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısı ile CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları ve eşlerini bir araya getirdi. Kahvaltıda, Beykoz’un dışından bir adayın gelmesi söz konusu olamaz denilirken mevcut adaylar içinden kim olursa olsun birbirlerinin yanında olacakları mesajı verildi.

Kavacık Doğal Dükkan Cafe & Restoran’da gerçekleşen kahvaltıya CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karataş, Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Eylem Etkinlikten Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Salih Akbulut ile şehir dışında olduğu katılamayan Gülay Demirel’in dışındaki tüm CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları ve eşleri katıldı.

Aydın Düzgün: AK Parti iktidarı Beykoz’da son bulacak

Aday adayları ile düzenlenen ‘Birlik ve Beraberlik’ kahvaltısının açılış konuşmasını CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün gerçekleştirdi. Beykozlu yorgun ve çaresiz diyerek sözlerine başlayan Düzgün şu ifadelere yer verdi; AK Parti bir dağınıklık içerisinde son günlerini yaşıyor. Artık Beykozluya verebilecekleri hiçbir vaat ve umut yok. O yüzden kendi içlerindeki karmaşa her geçen daha da büyüyor, daha da büyüyecektir. Ama biz CHP aday adaylarımızla birlikte hep beraber 31 Mart seçimlerinden galip çıkarak 1 Nisan günü bunu kutlayacağız. AK Parti iktidarı Beykoz’da son bulacak.

Suriyeli veya Afgan birini de aday yapabilirler!

AK Parti de aday adalığı karmaşasını hep birlikte takip ediyorsunuz. Nerdeyse Gürcistan’dan, Tacikistan’dan ithal aday getirecekler. Beykoz’dan aday bulamadıysalar Suriyeli veya Afgan kardeşlerimizden aday yapabilirler. Bizim açımızdan hiçbir sakınca yok. Kendilerine Allah yardım etsin. AK Parti derneklerden oradan buradan yardım bekliyor. Ama dediğim gibi Beykozlu birini bulamıyorlarsa bir Suriyeli veya Afganlı diledikleri yerden aday yapabilirler. Bizce hiçbir sakınca yoktur.

AK Parti Beykoz’dan CHP’ye geçişler başladı

AK Parti’de ciddi kopuşlar başladı ve hızla da devam edecektir. Ayın 1’inde İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun katılımıyla AK Parti’den CHP Beykoz Örgütüne geçen arkadaşlarımız için tören düzenleyeceğiz. İnsanlarımız AK Partiye olan güveni ve oyunu yavaş yavaş geri çekiyor. Onlarla buluşuyoruz dertlerini dinliyoruz. En büyük ittifakı 16 senedir AK Parti’ye oy vermiş seçmenimizle birlikte yapacağız. CHP Beykoz iktidarını hep beraber sağlayacağız.

Dışarıdan bir aday gelmesi söz konusu olamaz

CHP Beykoz Belediye Başkan aday adaylarımız kardeştir, bir bütündür. Bu birlikteliğimiz de asla bozulmayacaktır ve hedefe emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz. CHP Beykoz’da dışarıdan bir aday gelmesi diye bir şey söz konusu olamaz. Adaylarımızın hepsi buradadır. Bu ekibin dışında asla bir aday çıkmayacaktır. AK Parti adına da üzülüyoruz içler acısı bir durum. Söylenecek söz bulamıyorum.

Nevzat Karataş: Hanginiz aday olursa olsun yanında olacağız

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karataş da yapmış olduğu kısa konuşmasında son yılların en önemli toplantılarından birini organize eden Beykoz örgütüne teşekkür ederek “Aday adaylarımızın birlik ve beraberlik havasında geçen seçim sürecinde hangisi aday olursa olsun yanında olacağız. Onlarında yan yana yürüyeceğinden eminim. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu dönem dosta düşmana karşı muhteşem bir duruş var.” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayları sırayla söz alarak kendilerini tanıtıp düşüncelerini paylaştı.

CHP Beykoz için dışarıdan aday söz konusu olamaz!
Bizi Takip Edin