CHP Beykoz Kadın Kolları adayından istismar iddiası!

Geçtiğimiz yıl CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olan Avukat Feyza Altun Twitter hesabından 7 yaşından 12 yaşına kadar N.Ç. isimli bir akrabası tarafından istismara uğradığını açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olan Avukat Feyza Altun Twitter hesabından 7 yaşından 12 yaşına kadar N.Ç. isimli bir akrabası tarafından istismara uğradığını açıkladı. 

Avukat ve aktivist olan ve aynı zamanda 2020 yılında CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanlığına adaylığını koyan Feyza Altun, sosyal medya hesabından çocuk yaşta uğradığı cinsel istismarı ifşa etti.

Ses kaydını ve istismarcı akrabasının ismini açıklayacağını kaydeden Altun, “Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum” dedi.

‘SEN BENİ SEVERDİN DEDİĞİNDE’ DELİYE DÖNDÜM

İşte Altun’un o paylaşımları:

“Beni çocukken istismar eden akrabam N.Ç. (Ne zaman adımı açıkça yazacak diye uykuların kaçsın çünkü yazacağım).Ses kaydında itiraf edip “Ben çocuktum (19) cahildim ama sen (7) de beni severdin” dediğinde deliye dönmüştüm.”

“Sonra onun kız kardeşleri ablam dediğim insanlar benim o yaşta ona sarıldığım fotoları bulup dava hazırlığı yapmışlar. Bir tanesi de bilinçli anne takılıyor kızıyla bloglar falan ama bilinçten zerre eser yok. Söylediğimde beni her yerden engellemişti. Onu da konuşacağız.”

KİMSE BİR ŞEY YAPMADI

“Hani bak sarılıyor, olduysa gönlü vardır gibisinden. Tekrar ediyorum başladığında yediyim, ki sanırım daha öncesi de var hayal meyal bende… 12 yaşımda artık tepki verip ondan kaçıp evimize girmesini anneme yasaklattım ve akrabalarıma anlattım. Kimse bir şey yapmadı.”

“Bu sene olayı ortaya çıkardığımda (konuşmak hiç de kolay değildi) şey dediler o sene evlendi NÇ; kıskançlığından yaptı. Ben o sıra 11/12 yaşındayım.”

SES KAYDINI BURADAN YAYINLACAĞIM

“….o savunmayı yapacakları günü bekliyorum. Ses kaydını burada yayınlayacağım. Sadece ne kadar ileri gidip ne kadar saçmalayacaklar onu bekliyorum. Aman sanılmasın unuttum, adli tıp raporunu bekliyorum.”

“Ses kaydında şöyle bi kısım var, konuşma başlıyor asla fiil dile getirilmiyor ben soruyorum: Senin kızına yapsalar ne yapardın? “Çeker vururdum Feyza hala geceleri uyuyamıyorum, çek vur beni Feyza….Gençtim, cahildim. Sen sanıyor musun ben huzurluyum, yüz yüze görüşelim.”

“SİZLER DE BİRER ÇOCUK İSTİSMARCISISINIZ”

“O ablaları o akrabaları bunları dinleyince ne olacaaaaak göreceğim, bekliyorum. Hepiniz bu yaptıklarınızla rezil olacaksınız. Unutmayın, rehavete kapılmayın. O zaman akrabalarımı da tek tek yazacam kim ne dedi. Sizler de birer çocuk istismarcısısınız.”

 

 

CHP Beykoz Kadın Kolları adayından istismar iddiası!
Bizi Takip Edin