CHP Beykoz kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kongre sonrası ilk örgüt toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kongre sonrası ve 2015'in ilk örgüt toplantısını gerçekleştirdi.

Kongre sonrası ve 2015 genel seçimlere ilişkin…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kongre sonrası ilk örgüt toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kongre sonrası ve 2015’in ilk örgüt toplantısını gerçekleştirdi.

Kongre sonrası ve 2015 genel seçimlere ilişkin örgütün görüşünün alınacağı toplantı olması sebebi ile toplantı süresi 3 saat ile sınırlı tutuldu.

Toplantıya parti üyeleri tarafından yoğun bir katılım sağlanırken, İl Başkan Yardımcısı Doğan Çakmak ve CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt’te toplantıya katılım sağlayan önemli isimlerdi.

Ön seçim yapılması halinde bu partinin oyları artacaktır!

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Şevket Arıkan, beraberlik mesajları verdiği konuşmasında; “Bundan sonra birbirimize parlayan gözlerle, gülen yüzlerle bakacağız. 2015 seçimlerinde enerjimizi hiçbir üyemiz kendi yanındaki üyeyle mücadele amaçlı kullanmayacak. Yeterince karşıtımız ve rakibimiz var. Sol bir partide milletvekili adaylarının nasıl belirleneceği mutlak suretle tartışmadan arınmış olmalıdır. Yöntemi hiçbir üye, hiçbir yönetici, genel başkan dahil tarafından tartışma konusu yapılmayacak kadar net olmalıdır. Milletvekili seçimi mutlak suretle olmazsa olmaz ön seçimle olacak, hakim gözetiminde tüm örgütün katılımı ile iddiamızı böyle koyacağız. Ön seçim yapılması halinde bu partinin oyları artacaktır, yükselecektir” ifadelerine yer verdi.

CHP Gençlik Kolları yeni yönetimi belli oldu!

CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ümit Serdal Okuyan’ın yaşına istinaden görevinden istifa etmesinin ardından gençlik kolları hızlı bir çalışma ile yeni yönetimini ve başkanını belirledi.

CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı olarak seçilen Abdullah Yakup Çelik; “Arkadaşlarımızla CHP’nin özlenen gençliğinin oluşması adına sizlere söz veriyoruz. Gençler olarak hem bedenen hem ideolojik olarak CHP’yi işgal edeceğiz. Burası siyasi bir kurum, burada fikirler tartışılır; isimler tartışılmaz. Fikirlerin tartışılacağı yapıyı inşa edene kadar olan gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Biz gençlik kolları olarak girdiğimiz toplantıdan, bir olarak ve güç olarak çıktık” diyen konuşması tüm parti üyeleri tarafından büyük alkış aldı.

Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Yakup Çelik’in konuşmasının ardından gençlik kollarında görev alan ve ilçe yönetimindeki diğer kişilerde örgüte kendilerini kısaca tanıttı.

Toplantı, basına kapalı bir şekilde devam etti. 

CHP Beykoz kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi
Bizi Takip Edin