CHP Beykoz kongresinde darp ve hukuksuzluk!

CHP Beykoz Kadın Kolları’nda Eylem Uzuner ile Esengül Ekmekçi’nin yarıştığı kongre iptal edildi. Eylem Uzuner, darp edildiğini ve kongrede hukuksuzluğun olduğunu söyledi.

CHP Beykoz kongresinde darp ve hukuksuzluk!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Kadın Kolları Kongresi’nde kavga çıktı. İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen ve Eylem Uzuner ile Esengül Ekmekçi’nin yarıştığı kongre iptal edildi.

“DİVAN BAŞKANI KOLLARIMI YIRTTI”

Eylem Uzuner, divan başkanı tarafından konuşmasının engellendiğini ifade etti. Uzuner, “Divan başkanı beni konuşturmamak için kollarımı yırttı. Burada haksızlık, hukuksuzluk var.” diye konuştu.

Uzuner, iptal dilekçisinde isminin olmadığını söyleyerek, CHP Beykoz’a taraflı bir başkan (Mahir Taştan) geldiğini vurguladı.

CHP Beykoz kongresine darp ve hukuksuzluk!

“YEĞENİNİ GETİRMEK İÇİN BENİ YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Videoda CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman, İl Başkanı Özgür Çelik ve Genel Başkan Özgür Özel’e seslenen Eylem Uzuner, “Tarafını kendince savunup (Mahir Taştan) onların kaybedeceğini anlayınca seçimi iptal etti. Özgür Başkanım dediniz ki hiç kimse burada akrabalık yapmayacak. Kendi yeğenini getirmek için beni burada yıkmaya çalışıyorlar. 20 yıldır buradayım, ölümden döndüm.” dedi.

CHP Beykoz kongresinde darp ve hukuksuzluk!

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin