CHP Beykoz tek yumruk hedefe kitlendi

CHP Beykoz İlçe örgütü, belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi adaylarını dayanışma kahvaltısında bir araya getirdi.

Yerel seçimlerin ülkenin ve Beykoz'un en önemli gündemi olmaya devam ettiği şu günlerde Cumhuriyet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe örgütü, belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi adaylarını dayanışma kahvaltısında bir araya getirdi.

Yerel seçimlerin ülkenin ve Beykoz’un en önemli gündemi olmaya devam ettiği şu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz İlçe Örgütü, kelimenin tam anlamıyla, belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi adayları ile hedefe kilitlendi.

Seçim çalışmaları devam ederken CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ve CHP Beykoz İlçe örgütü, seçim sürecince boy gösteren başkan aday adayları ve meclis üyesi adaylarının davet edildiği bir dayanışma kahvaltısı tertipledi.

Kavacık’ta bulunan Talia Düğün Salonu’nda gerçekleşen kahvaltıda Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un yanı sıra CHP İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karataş, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Yönetim Kurulu, Kadın Kolları Başkanı Sevim Çalışkan, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, başkan aday adayları Şevket Arıkan, Gülay Demirel, Gökhan Vural Taneri, Can Cenberoğlu ile meclis üyesi adayları hazır bulundular.

Açılış konuşmasını İl Başkan Yardımcısı Nevzat Karataş’ın yaptığı toplantıda sırasıyla CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ve bu dönem aday adayı olan duayen siyasetçi Şevket Arıkan birer konuşma yaptılar.

Konuşmacıların tamamı bu seçimin kazanılacağına olan inançlarını belirterek, bu birlik ve beraberliğin CHP’li herkesi heyecanlandırdığını vurguladılar.

Kahvaltının sonunda hep birlikte bir aile fotoğrafı veren partililer, bir sonraki buluşmaya seçimin galibi olarak geleceklerini söylediler.

CHP Beykoz tek yumruk hedefe kitlendi
Bizi Takip Edin