CHP Beykoz yazlık sinema keyfini başlatıyor

CHP Beykoz Gençlik Kolları'nın düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda ve meydanlarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları'nın düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda ve meydanlarda açık hava sine

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Gençlik Kolları’nın düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda ve meydanlarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Gençlik Kolları’nın düzenlediği yaz etkinliklerinde parklarda ve meydanlarda açık hava sinema gösterimleri yapılacak. 29 Temmuz Pazartesi akşamı başlayacak film gösterimleri 4 Ağustos Pazar gününe kadar sürecek. 

Açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran CHP Beykoz Gençlik Kolları, ailecek izlenebilecek filmleri parklara getirerek yaz akşamlarını renklendirecek.

Türk Sinemasının son yıllardaki en beğenilen filmlerinden olan; Hükümet Kadın, Mandıra Filozofu, Vizontele, Organize İşler 2 Sazan Sarmalı, Veda, Propaganda ve Şampiyon Bold Pilot isimli filmler 7 farklı mahallede izleyiciyle ücretsiz olarak buluşacak.   

29 Temmuz Pazartesi akşamı Kavacık Mahallesi Orhan Veli Kanık Parkı’nda Hükümet Kadın filminin gösterimiyle başlayacak açık hava sinema keyfi; Kanlıca, Paşabahçe, Beykoz Merkez, Çubuklu, Küçüksu ve Ortaçeşme mahallelerinde devam edecek. Filmler her akşam saat 20.30’da başlayacak. 

PROGRAM

 TARİH                               YER                                                   FİLM           

29 Temmuz Pazartesi    – Kavacık  – Orhan Veli Kanık Parkı  – Hükümet Kadın

30 Temmuz Salı            –  Kanlıca – İskele Meydanı – Mandıra Filozofu

31 Temmuz Çarşamba – Paşabahçe – Meydan –  Vizontele

01 Ağustos Perşembe – Merkez–  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

2 Ağustos Cuma         –  Çubuklu – Dedeoğlu Parkı  – Veda

3 Ağustos Cumartesi  – Anadoluhisarı – Küçüksu Çayırı – Propaganda

4 Ağustos Pazar        –   Ortaçeşme – Beykoz Çayırı            – Şampiyon: Bold Pilot

NOT: Tüm filmler her akşam saat 20.30’da başlayacaktır. 

CHP Beykoz yazlık sinema keyfini başlatıyor
Bizi Takip Edin