CHP Beykoz'a İl Başkanı Canpolat'dan destek

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Beykoz esnafını ziyaret ederek şehit Uzman Çavuş Hüseyin Tosun'un ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat CHP Beykoz İlçe Örgütünü ziyaret etti….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Beykoz esnafını ziyaret ederek şehit Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’un ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat CHP Beykoz İlçe Örgütünü ziyaret etti. Ziyaretin ardından Beykoz esnafını gezip sohbet eden Canpolat, iki gün önce Mardin’de şehit olan Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’un ailesine taziye ziyareti de gerçekleştirdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat’ın gerçekleştirmiş olduğu ziyarette CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’ın yanı sıra Üsküdar İlçe Başkanı Erdoğan Altan, İl Başkan Yardımcıları Emine Gülizar Emecan ve Yakup Yeter’de hazır bulundu. Beykoz Belediyesinin CHP’li Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette İl Başkanı Cemal Canpolat, Beykoz örgütüne seslendi.

İlçe Başkanı Mahir Taştan ‘hoş geldiniz’ konuşmasında hedeflerinin önce Beykoz’da sonra İstanbul’da iktidar olmak olduğunu söyleyerek başladı. ‘Bugün seçim olsa İstanbul’u alıyoruz.’ iddiasını tekrar eden İlçe Başkanı Mahir Taştan sözü CHP İl Başkanı Cemal Canpolat’a bıraktı.

Canpolat: İstanbul’u alamayacaksak bu işi bırakacağız

Sabah erken saatte ziyaretini gerçekleştirdiklerini ve bunu örgütün seçime hazır olup olmadığını görmek için yaptıklarını belirten Canpolat; “ İstanbul’da yaptırdığımız bir çalışma var. 14 belediyemizin 14’ünde de birinci partiyiz. Belediyesi bizde olmayan yaklaşık 12 ilçemiz var. Bunlardan bir tanesi Beykoz, bir diğeri komşunuz Üsküdar’dı. Yanılma payının olmadığı çalışmalarımıza göre bugün seçim olsa hem Beykoz’da, hem Üsküdar’da CHP 1. Partidir. Bu müjdeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Beykoz’un buna ihtiyacı var.” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi’nin (O zaman ki adı ile Refah Partisi) 4 belediye ile gelerek İstanbul’u aldığını belirten Cemal Canpolat; “Bizim şimdi 14 tane belediyemiz var. Eğer 14 tane belediye ile İstanbul’u geri alamayacaksak bu işi bırakacağız. Bu işin başında olan ben başta olmak üzere İstanbul’da iki büyük ilçeyi ve İstanbul’da CHP’yi 1. parti yapamadığımız takdir de ben dahil bütün sorumlu arkadaşlarımız yerini yeni anlayışa terk edecek.” dedi.

Onceşmeler’in suyundan içti

Partililere yaptığı konuşmanın ardından yeni üyelere rozetlerini takıp ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten geçen CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat Beykoz Merkez’e geçerek Beykoz esnafını dolaşarak tarihi Onçeşmeler’den su içti. Esnafla sohbet eden Canpolat’a CHP Beykoz ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer eşlik etti.

Son olarak Şehit Uzman Çavuş Hüseyin Tosun’un baba ocağına gidip ailesine taziyede bulunan İl Başkanı Cemal Canpolat şehidin annesine başsağlığı diledikten sonra her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. 

CHP Beykoz'a İl Başkanı Canpolat'dan destek
Bizi Takip Edin