CHP Beykoz'da gündem yerel seçim

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı “yerel seçim” gündemli örgüt toplantısını gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı aylık olağan örgüt toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Aydın Düzgün başkanlığında gerçekleştirilen örgüt toplantısının gündemi ise ya

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı “yerel seçim” gündemli örgüt toplantısını gerçekleştirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı aylık olağan örgüt toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Aydın Düzgün başkanlığında gerçekleştirilen örgüt toplantısının gündemi ise yaklaşan Mart 2019 yerel seçimleri oldu.

Kavacık’daki ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Kadın Kolları Başkanı Sevim Arıkan Çalışkan, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, olağanüstü kurultay için önce imza verip ardından imzasını geri çeken ve ismi belediye başkan adaylığı için geçen Muhsin Devrim Altıntaş ile meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Aydın Düzgün: CHP’ye hiç bu kadar ihtiyaç olmamıştı

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programın açılış konuşmasını yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün şu ifadelere yer verdi; Maalesef ülkemiz kötü günlerden geçiyor. 16 yıllık AKP iktidarının doğal sonucu olarak ekonomimizin uçuruma sürüklendiğini, siyasal tek adam rejiminin yürürlüğe girdiği bugünlerde tüm demokratik hakların askıya alınmaya çalışıldığı bir dönemdeyiz. Böylesi bir zamanda halkımızın CHP’den beklentileri her zamankinden daha fazla artarak sorumlu tutmasından bizler daha çok dersler çıkarmalıyız. Halkımızın son seçimlerde kırılan umutları karşısında bizlerin daha çok gayretkâr olması gerektirmektedir. Son 60 yılda CHP’ye hiç bu kadar ihtiyaç olmamıştır. Partimizin aldığı oy oranı hiçbir CHP’liyi mutlu etmemiş, aksine fazlasıyla asabileştirmiştir. Partimizin yaşadığı kurultay sürecinin arkasına da bu gözlükle bakarsak gerçekleri eminim daha iyi analiz ederiz görüşündeyim. Gerek partililerimiz, gerekse seçmenimiz “neden böyle oluyor”a bir gerekçe, bir sebep arıyor. Çokta doğaldır ki her sonucun mutlaka sebepleri vardır. Bu sebeplerin nedenini, niçinini, niyesini aramak ve araştırmak her üyemizin en doğal hakkıdır.

Beykozlu AKP yönetiminden ve belediyecilik anlayışından bıktı

Önümüzde 2019 belediye seçimleri gibi çok zorlu bir süreç başlıyor İlk olarak 2019 Mart’ın da Beykoz’da CHP bayrağını dalgalandırarak 15 yıllık AKP zulmünden kurtarmaktır. Buna inanıyoruz ve sizlerle beraber Beykoz halkının büyük desteğini alarak bunu başaracağız, hiç endişemiz yok. Beykozlu artık AKP yönetiminden ve belediyecilik anlayışından bıktı. 15 yıldır Beykoz’a bir taş koymayan, hiçbir eseri olmayan belediye yönetiminden bıktılar. Beykozlu belediyeciliği çöp toplamak sanan zihniyetten ki bundan bile rant kazananlardan bıktı artık.

Parti disiplinine uymayana müsamaha göstermeyeceğiz

CHP Beykoz ilçe başkanlığı olarak önümüzdeki süreci çok dikkatli ve düzenli bir şekilde yürüteceğiz. Asla disiplinsizliğe müsaade etmeyeceğiz, parti içi yarışın partimize ve partililerimize yakışır bir şekilde olmasını mutlaka sağlayacağız. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Disiplin ve sevecenliği içselleştireceğiz. Uymayanlara da asla müsamaha göstermeyeceğiz. Zira 2019 hedefini hiç kimsenin şahsi menfaatlerine feda etme niyetimiz olmayacak. Bu zaferin önüne set konulmasına müsaade etmeyeceğiz. Şunu iyi biliyoruz ki büyük zaferler örgütlü ve disiplinli çalışmalarla kazanılmıştır. Mart 2019’dan itibaren Beykoz’u CHP’nin içerisinden çıkmış kadrolar ile yine Beykoz’un saygı ve sevgisini kazanmış, saygın insanlarımızla beraber yöneteceğiz.

Yapılan konuşmanın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

CHP Beykoz'da gündem yerel seçim
Bizi Takip Edin