CHP Beykoz’da muhaliflere disiplin tehdidi!

CHP Genel Merkez’in kararıyla İlçe Başkanlığına atanan Mahir Taştan, göreve geldiği ilk günde tehditler savurmaya başladı.
  • 9.05.2023 00:00:00

CHP Genel Merkez’in kararıyla Beykoz İlçe Başkanı olarak atanan Mahir Taştan, görevi devraldı.

CHP Beykoz’da muhaliflere disiplin tehdidi!

Görevi devralma töreninde konuşan Taştan, “Genel merkezimizin vermiş olduğu kararla atamamız gerçekleşmiştir. Genel merkezimiz bize partiyi kongreye götürme görevi vermiştir. Bu işi layıkıyla yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Hiç kimseye boyun eğmeyecek, herkesle birlikte yol yürüyeceğiz. Ayrıştırmayacağız, birleştireceğiz. Bölmeden kavga etmeden bu işin üstesinden de geleceğiz.” dedi.

CHP Beykoz’da muhaliflere disiplin tehdidi!

“DİSİPLİNE GÖNDERECEĞİZ”

Taştan, “Sosyal medya üzerinden partimize veya yöneticilerimize hakaret eden, bel altı siyaset yapan, kişileri de bu süreçte amasız fakatsız disipline göndereceğiz. Kimsenin bu sürece zarar vermeye hakkı yoktur. Tüzüğümüz neyi gerektiriyorsa onu uygulayacağız.” diye konuştu.

CHP Beykoz’da muhaliflere disiplin tehdidi!

“BİZLER SEÇİMDEN YANAYIZ”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun onayı ile atanan İlçe Başkanı Mahir Taştan, “Şu konuya da değinmek istiyorum. Bizler seçimden yanayız. Demokrasiden yanayız ve bu anlayışı savunuyoruz. Fakat Genel Merkezimizin bizlere vermiş olduğu görev ve sorumluluk nedeniyle de burada bulunmaktayız. Kongreye gidiyoruz, bir seçime gidiyoruz. Bizim görevimiz de bunu en adil bir şekilde gerçekleştirmek ve süreci tamamlamaktır. Bu görevi bana layık gören genel merkezimize teşekkür ediyorum. Üstümüze düşen görevin farkındayız ve sorunsuz bu işin üstesinden geleceğiz.” diye ekledi.

Kongreye gidecek yönetim şu isimlerden oluştu:

Başkan: Mahir Taştan

Aynur Yavaş

Vesile Kan Yeniay

Gülcan Karadağ

Semih Yıldız

Fuat Öztürk

Ahmet Yüce

Ercan Karadeniz

Selahattin Şahan

Burak Korkmaz

Veli Gümüş

Halil Yaydan

Yunus Bingöl

Serkan Cengiz

Yadigar Duman

Coşkun Atalar

Sacit Kaya

İlgili Haberler