CHP Beykoz'da tek liste!

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nde yapılacak olağanüstü kongre öncesi kulislerde genel görüş tek liste çıkması yönünde .

CHP Beykoz İlçe Örgütü'nde yapılacak olağanüstü kongre öncesi kulislerde genel görüş tek liste çıkması yönünde….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nde yapılacak olağanüstü kongre öncesi kulislerde genel görüş tek liste çıkması yönünde .

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nde yapılacak olağanüstü kongre öncesi kulislerde genel görüş tek liste çıkması yönünde. Bu konuda parti büyükleri çaba sarf ediyorlar.

7 Aralık’da yapılacak olan kongrede, başkanlık için partiye ağabeylik yapacak ve toparlanma sürecini yürütebilecek Seyit Usta’nın ismi ön plana çıkıyor. Özellikle eski ilçe başkanlarından Hızır Yılmaz, Seyit Usta’yı destekleyerek partinin birliğini ve bütünlüğünü sağlamaya çalışıyor.

Bunun yanında Şevket Arıkan’ın da tekrar aday olma arayışlarındaki çalışmalarını sürdürdüğü gelen bilgiler arasında. Seyit Usta’nın çıkması durumunda Şevket Arıkan’ın adaylıktan vazgeçeceği yakın çevresi tarafından konuşuluyor.

Bütün bu çalışmaların yanında geçen dönem kongreyi az farkla kaybeden Beykoz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Aydın Düzgün, tekrar “aday ol” baskılarına direnmeye çalışıyor. Aydın Düzgün’de bu direnci göstermeye çalışırken Seyit Usta ismine sıcak baktığı biliniyor.

Geniş tabanlı tek liste çalışmaları doğrultusunda Erdal Öztürk’ e, Nusret Yılmaz’a, Hayrullah Usta’ya Adnan Güner’e,  Yaşar Çemberoğlu’na ve Hasan Öğünç ‘e çağrı yapılarak çalışmaların içinde bulunmaları isteniyor.

CHP Beykoz İlçe Örgütü’nde genelde tek liste olması zor görülse de partinin geldiği bugünkü durum karşısında partililer umutlarını koruyarak çalışmalarını sürdürüyor.

CHP Beykoz'da tek liste!
Bizi Takip Edin