CHP Beykoz'dan Gümüşsuyu çıkarması

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kesintisiz sürdürdüğü ziyaretler çerçevesinde Gümüşsuyu Mahallesi'nde ayak basmadık yer bırakmadı.

Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Aziz Öztürk ile başlayan ziyaretler zinciri gün boyunca devam etti. Gümüşsuyu muhtarlığında mahallenin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kesintisiz sürdürdüğü ziyaretler çerçevesinde Gümüşsuyu Mahallesi’nde ayak basmadık yer bırakmadı.

Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Aziz Öztürk ile başlayan ziyaretler zinciri gün boyunca devam etti. Gümüşsuyu muhtarlığında mahallenin sorunları ve çözümü konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Mahir Taştan başkanlığında ki heyet, ardından Gümüşsuyu spor kulübünde sıcak bir şekilde karşılandı. CHP heyeti Başkan Şeref Kurtuluş ile spor üzerine bir sohbet gerçekleştirdi.

Avcılar ve Atıcılık kulübünde Başkan Yardımcısı Şaban Aytaç ile avcıların problemleri ve atış poligonunda gelinen son hali konuşan CHP heyet daha sonra Gümüşhaneliler derneği ziyarette bulunuldu. Başkan Şinasi Ata ile hoş sohbet içinde geçen diyaloglar Karlıtepeliler derneğinde devam etti. Başkan Musa Aydın ile 2-B sürecindeki yaşanan aksilikler ele alındı.

Son olarak Gümüşsuyu Vakfı’nda Başkan Dursun Ali Okuyan ile bir araya gelen heyet cami hizmetlerinde yapılan çalışmalar ile CHP’nin Beykoz politikaları karşılıklı konuşuldu.

CHP Beykoz'dan Gümüşsuyu çıkarması
Bizi Takip Edin