CHP Beykoz'dan Muharrem İnce'ye maddi destek

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına destek olmak için bağış kampanyası başlattı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına destek olmak için bağış kampanyası…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için bağış kampanyası başlattı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için bağış kampanyası başlattı. Kavacık İş Bankası önünde buluşan CHP’li üyeler, bağış yapmak için uzun kuyruk oluşturdu.

Aydın Düzgün: Halkın cumhurbaşkanına katkınız olsun

Burada gazetecilere konuşan CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, devletin olanaklarıyla değil; umutla, inançla seçim kampanyası yapan halkın cumhurbaşkanı adayına bağış yapmak için buraya geldiklerini söyledi. Düzgün, 81 milyonun Muharrem İnce’nin arkasında olduğunu, İnce’nin halk için neler yapacağının bilindiğini belirterek, ‘Şu sırada gördüğünüz gibi dişinden-tırnağından arttırdıklarıyla halkın cumhurbaşkanına ufacık da olsa gönlünden katkı sunmaya çalışan bir kitle var.’ dedi.

2017 yılında 359 milyon lira para harcanmış

Cumhurbaşkanlığı bütçesi ile ilgili de konuşan Aydın Düzgün, şunları kaydetti: ‘Cumhurbaşkanlığı bütçesi 2007 yılında 33 milyon lira, 2014 yılında 199 milyon lira, 2018 yılında ise 845 milyon lira. Ve devlet kasasından 2017 yılında 359 milyon lira para harcanmış. Bunlar resmi rakamlar. Bu rakamlar bize gösteriyor ki 10 yılda 25 kat artan bir cumhurbaşkanlığı bütçesi var.’

CHP Beykoz'dan Muharrem İnce'ye maddi destek
Bizi Takip Edin