CHP Beykoz'dan Soğuksu İlkokulu'na 'Atatürk Köşesi'

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Soğuksu İlkokulu'na ‘Atatürk Köşesi' yapıldı.

2016-2017 yılı eğitim ve öğretim yılı açılışı öncesinde CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Soğuksu İlkokulu'na ‘Atatürk Köşesi' yapıldı. Okulun giriş bölümüne 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Soğuksu İlkokulu’na ‘Atatürk Köşesi’ yapıldı.

2016-2017 yılı eğitim ve öğretim yılı açılışı öncesinde CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Soğuksu İlkokulu’na ‘Atatürk Köşesi’ yapıldı. Okulun giriş bölümüne yaptırılan ‘Atatürk Köşesi’  CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından ziyaret edildi.

Yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, CHP Meclis Üyesi Aydın Habil ve ilçe yöneticileri Soğuksu İlkokulu Müdürü Beytullah Akkurt’u makamında ziyaret etti. Soguksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette öğretmen ve öğrencilere başarılar dilendi.

Okul Müdürü Beytullah Akkurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek okullarına kazandırılan ‘Atatürk Köşesi’  için teşekkür etti. İlçe Başkanı Mahir Taştan da yapmış olduğu ziyarette “Soğuksu İlkokulu’nda yapmış olduğumuz ve açılışında bulunduğumuz ‘Atatürk Köşesi’nin güzel günlerde, güzel törenlere vesile olmasını dileriz.” temennisinde bulunarak “2016-2017 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için hayırlı olmasını, başarılarla dolu olarak geçmesini diliyorum.” dedi.

CHP Beykoz'dan Soğuksu İlkokulu'na 'Atatürk Köşesi'
Bizi Takip Edin