CHP Beykoz'un iftiralarına bir yenisi daha eklendi!

CHP’nin son dönemde artan akıl almaz iftiralarına bir yenisi daha eklendi. CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu'nun ardından Gülay Demirel’in sosyal medya paylaşımı da yalan çıktı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’nin son dönemde artan akıl almaz iftiralarına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde CHP İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun yalanlanan iftiralarının ardından yine CHP’nin İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Gülay Demirel’in yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı da yalan çıktı. 

CHP İBB ve Beykoz Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun Beykoz Sempozyumu ile ilgili sosyal medyada “milyonlar” harcandığı şeklinde aslı olmayan iddiaları Beykoz Belediyesi tarafından yalanlanarak sert tepki gösterilmişti. CHP’nin İBB ve Beykoz Belediye Meclis üyeleri içerisinde son dönemde artan iftira siyasetine Gülay Demirel de katıldı. Cumhurbaşkanlığı araç filosuna 750 bin dolarlık Cadillac marka cenaze arabasının katıldığını iddia eden CHP’li meclis Üyesi Demirel’in sosyal medyadan yaptığı paylaşımın gerçek olmadığı anlaşıldı.

Söz konusu aracın ABD’de faaliyet gösteren cenazelere araç kiralayan Johnson-Williams firmasına ait olduğu ortaya çıktı. Fotoğrafta görülen Türkiye bayrağı ve Cumhurbaşkanlığı forsunun ise fotoğrafa sonradan eklendiği anlaşılıyor. Cumhurbaşkanlığı araç filosu içerisine herhangi bir cenaze aracı ve mevcut modeller arasında da Cadillac marka herhangi bir araç bulunmuyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Beykoz’da da yeni tip koronavirüsle (COVID-19) salgınıyla mücadele edilen bugünlerde CHP Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu’nun ardından aynı zamanda Beykoz Eğitimr Destek Derneği (BEDES) Başkanı olan Gülay Demirel’in bu yalan paylaşımı Beykoz kamuoyunca tepkiye neden oldu. 

CHP Beykoz'un iftiralarına bir yenisi daha eklendi!
Bizi Takip Edin