CHP Beykoz'un yeni Başkanı Bahadır Yavuz

Hızır Yılmaz'ın istifası ile boşalan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevine Bahadır Yavuz seçildi.

2014 yerel seçimlerinde Beykoz Belediye Başkan Aday adayı olmak için CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Hızır…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hızır Yılmaz’ın istifası ile boşalan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevine Bahadır Yavuz seçildi.

2014 yerel seçimlerinde Beykoz Belediye Başkan Aday adayı olmak için CHP Beykoz İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Hızır Yılmaz’dan boşalan koltuğa Bahadır Yavuz oturdu.

Hızır Yılmaz’ın istifası ile boşalan CHP Beykoz İlçe Başkanlık koltuğuna, yönetim kurulunun oybirliği ve CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın oluru ile Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Yavuz seçildi.

CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu toplantısı sonrası oybirliği ile başkanlığa seçilen Bahadır Yavuz, CHP Beykoz İlçe örgütünü 2014 yerel seçimlere hazırlayan yönetimin başkanlığını yapacak.

Bahadır Yavuz ile yapmış olduğumuz kısa görüşmede bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret göstereceğini belirtirken, “Abim Mahmut Yavuz ve Amcam Mehmet Yavuz’dan sonra böyle bir görevi almak gurur verici. İyi bir partili olduğuma inanıyorum. Tek idealim CHP Beykoz İlçe Örgütü’nün Beykoz’da seçim kazanmasıdır. Bunun için ben ve arkadaşlarım elimizden ne geliyorsa, belediye başkan aday adaylarımızla, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla tüm örgütümüzle birlikte bayrağımızı belediyeye dikmek için hep birlikte mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Not:Haber için BeykozTr gazetesine teşekkür ederiz

CHP Beykoz'un yeni Başkanı Bahadır Yavuz
Bizi Takip Edin