CHP, birlik ve beraberlik tablosu çizdi!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, aday adaylarını düzenlediği akşam yemeği ile bir araya getirdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Uskumru Restoran'da düzenlediği akşam yemeği ile aday adaylarını bir araya getirdi. Geceye; İlçe Başkanı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü, aday adaylarını düzenlediği akşam yemeği ile bir araya getirdi.

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Uskumru Restoran’da düzenlediği akşam yemeği ile aday adaylarını bir araya getirdi. Geceye; İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, aday adayları Hüseyin Öztürk, Hüseyin Karataş, Devrim Altıntaş, Haşim Aydın, İsmail Gürkan, Kenan Pekşen, Aydın Düzgün ve yerel basın temsilcileri katıldı. İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, geceye katılamayan adayların kendisiyle iletişime geçerek durumlarını bildirdiklerini ve kesinlikle aralarında bir sorun olmadığını vurguladı.

Aday adayları, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüteceklerini, CHP’nin kurumsal kimliğine ve başkan adaylarına sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirttiler. AK Parti iktidarının yerelde ve genelde sona ermesinin yolunun birbirlerine kitlenmekten geçeceğini söylediler.

Yavuz: Varlık içinde birlik içinde özgürlük daima hedefimiz olmalıdır!

İlçe Başkanı Bahadır Yavuz, bu yemekte aday adayları ve basını buluşturmak amacı ile düzenlediğini belirterek, gelen herkese teşekkürlerini sundu ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Sizin özverili çalışmaların sayesinde, CHP’yi Beykoz’da birinci parti yapmıştır. Sosyal kaos ve ekonomik kriz halkımızda artık dayanma gücü bırakmamıştır. Ekonomik krizin faturasını yine vergilerle halkımız ödemektedir. Beykoz’un sorunları ortadadır. 5 yılı slaytla heba etmişlerdir. Tapu vereceğiz yaygarası yapmaktadırlar. Beykoz’un mülkiyet sorunu üzerinde siyasi rant elde etmeye çalışmaktadırlar. AK Parti de sadece vaad vardır. Beykozlularla bir olmak için bütünleşmek zorundayız. Beykoz’umuzun 5 yılının heba olmaması için CHP olarak birbirimize kenetlenmeliyiz. Varlık içinde birlik içinde özgürlük daima hedefimiz olmalıdır!”

Füsun Sökmez, aday adaylarının ve örgüt çalışanlarının özverili çalışmasından ötürü teşekkürlerini belirterek, birlik ve beraberlik temennisinde bulundu.

Yılmaz: CHP büyük bir ailedir!

Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, arkadaşlarıyla birlikte bir demokrasi yarışına girdiklerini ve bunun sonucunda bazılarının CHP’nin dört parçaya ayrılmasını beklediğini ifade ederek; “CHP büyük bir ailedir. Burada tartışmaların durması beyinlerin çalışmaya ara verdiği anlamına gelir. Biz kolay kolay birbirine küsmez ve asla ayrılmayız. CHP aday adayları demokrasinin ne olduğunu öğretti. Hiçbir arkadaşım adamlık yönünde hata yapmadı. Çünkü bizim aday olmak önemli değildi; adam olmak çok önemliydi. O gövde 90 senedir devasal duruyor. Ben arkadaşlarımın hepsiyle onur duyuyorum. Çelikbilek, hep biat ettiği için onu seçtiler. Ben başbakana teşekkür ediyorum, Çelikbilek’i çıkardı. Sosyal Demokratlar, insanların yuvalarını yıkmak için değil; yapmak için uğraşır. Hiçbir vatandaşımızın yuvasını yıkmayız. Yıkmaya çalışanlarında dimdik önünde dururuz” dedi.

Öztürk: Ben adayımın yanındayım!

Hüseyin Öztürk, bu geceyi en çok kendisinin istediğini belirtti ve: “Birlik ve beraberlik görüntüsü vermek istedik. AK Parti bu görüntüyü gerçekten bizden daha çabuk verdi. Böyle bir birliğe ihtiyacımız var. Aday olmasam bile tüm varlığımla CHP adına çalışacağım dedim. Ofisimi istedikleri zaman kullanacaklarını söyledim. Ben adayımın yanındayım. Bu mücadele zayıflarında eleneceği bir mücadeledir aslında. O zayıflar elenecek. Bizler de arındıkça güçleneceğiz. Bugün Türkiye burada onlara bırakmayacağız. Bir kaç şeyimde taklit ediliyor. Belediye Hamsi Şenliği yapıyor. Belediyeyi kazanacağız ve inşallah 30 Mart akşamı eğleneceğiz” şeklinde sözlerini kaydetti.

Gürkan: Aramızda Cumhuriyetçi olmayan insan yoktur!

Aile birliğinde eksiklerinin olmasının doğal olduğunu ve bunu düzeltmenin yolunu ise eleştirmekten geçtiğini söyleyen İsmail Gürkan: “ Eleştirmiyor, susuyorsak Cumhuriyet’i getiremeyiz. Yalansız yaşamak için hepimiz uğraşacağız. Yalansız hayatın sonu cennettir. Benim bildiğim Cumhuriyetçi insan seçilse de seçilmese de partisine oy verir. Aramızda Cumhuriyetçi olmayan insan yoktur diye düşünüyorum. Ben inanıyorum ki Alaattin Bey’de oy verir” dedi.

Düzgün: Kimsenin kişisel hırslarını partinin önüne çıkartmaması gerekir!

Aydın Düzgün ise düşüncelerini şöyle ifade etti: “Bahadır Başkan bu yoğun tempoda, bu yemeğin gerçekleşmesi için çok çabaladı. Zor bir aşamadan geçiyor ülkemiz. Önce ülkesini düşünen sonra CHP’yi düşünen sonrasında da Beykoz Belediyesi’ne CHP bayrağını dikmek isteyen kişinin parti bilinciyle davranması gerekir. Kimsenin kişisel hırslarını partinin önüne çıkartmaması gerektiğini düşünüyorum”.

Altıntaş: CHP’nin başarısı için Hızır Başkanın yanında olmamız gerekir!

Devrim Altıntaş, aynı takımın oyuncuları olarak bir görev talebinde bulunduklarını ve parti içi değerlendirmede Hızır Yılmaz’ın bu görevi üstlendiği belirterek; “Ama bu görev hepimizin görevidir. CHP’nin başarısı için Hızır Başkanın yanında olmamız gerekir. Kişiler üzerinden siyaset değil kurumsal siyaset yapmamız gerekiyor. CHP’nin iktidar olması için hepimiz bu sorumluluğun parçası olmak durumundayız. Partime ve Hızır Başkanıma destek olacağımı söylemek istiyorum. Partinin dışında hareket etmek isteyenlere yolun açık olsun demek düşer” şeklinde konuşmasını noktaladı.

Aydın: Kurt gibi uluyandan çoban köpeği olmaz!

Haşim Aydın da düşüncelerini şu şekilde açıkladı: “Et suyuna tirit konuşmaları sevmiyorum. Asıl olan partilerdir. Maalesef yaşadığımız süreçte partililerin kimlikleri erozyona uğruyor. Türk demokrasisi adına bunu kaygıyla izliyorum. Kurt gibi uluyandan çoban köpeği olmaz”

Pekşen: Zaman birliktelik zamanıdır!

Kenan Pekşen, aralarından bir tane kaptanları çıktığını söyleyerek; “O da Hızır Başkandır. Bizim CHP olarak koyduğumuz ideolojiler ortadadır. Zaman çalışma zamanıdır. Zaman birliktelik zamanıdır. Çocuklarımız adına bu mücadeleyi gerçekleştirmek hepimizin boynunun borcudur. Hızır Başkanımızın ve partimizin arkasında durmaya devam edeceğiz” dedi.

Karataş: Bu seçimi kesinlikle kazanacağız!

Türkiye’nin tablosunu görmeden seçimi kazanmanın mümkün olmadığını ifade eden Hüseyin Karataş: “Biz seçimi kazanacağız. Hukukun öldüğü bugünde bu iktidar halen ayakta kalmaya çalışıyor. Bu iktidarın genelde değil yerelde bile kalma imkanı kalmamıştır. Bazı suçlar sabıka kaydından silinmez. Biz bunlara yüz kızartıcı suçlar diyoruz. Bunlar; hırsızlık, soygun, gasp… Bugünkü iktidar ne ile suçlanıyor? Soygunla ve hırsızlıkla. Çok farklı bir dönemdeyiz. Bu seçimi kesinlikle kazanacağız” şeklinde düşüncelerini aktardı.

CHP, birlik ve beraberlik tablosu çizdi!
Bizi Takip Edin