CHP 'Halk İftarları'nın son konugu Salıcı oldu!

CHP Beykoz İlçe Örgütü tarafından düzenlenen “Halk İftarları”nın sonuncusuna İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da katıldı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü tarafından farklı mahalle meydanlarında düzenlenen “Halk İftarları”nın sonuncusuna İstanbul İl…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Örgütü tarafından düzenlenen “Halk İftarları”nın sonuncusuna İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da katıldı.

CHP Beykoz İlçe Örgütü tarafından farklı mahalle meydanlarında düzenlenen “Halk İftarları”nın sonuncusuna İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu iftar davetinde bazı vatandaşlardan masalarda yer kalmaması nedeniyle iftarını yer sofralarında açtı.

Ortgaçeşme Meydanı’nda düzenlenen Halk İftarı’na İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın yanı sıra İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, İl Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez, Beykoz ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları, Belediye Başkan aday adayları Hızır Yılmaz, Şaban Tören, Devrim Altıntaş, İsmail Gürkan, Nafiz Ünlü, Aydın Düzgün, eski belediye başkanı Alaattin Köseler, Beykoz Spor Klubü Başkanı Zeki Aksu katıldı.

Halk iftarında, İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve İlçe Başkanı Bahadır Yavuz masaları tek tek gezerek gelenmisafirler ile yakından ilgilendi. Belediye başkan aday adayları da aynı şekilde bütün masaları tek

Okunan akşam ezanı ile iftarlar açılırken sonrası mübarek Kadir Gecesi sebebiyle dualar edilerek gecenin anlamına uygun olması amacıyla sadece İlçe Başkanı Bahadır Yavuz bir konuşma gerçekleştirdi.

Bahadır Yavuz: Halkımızla aynı sofrayı paylaşmak onur verici

Katılımcıların Kadir Gecesi’ni kutlayarak konuşmasına başlayan Bahadır Yavuz sözlerinin devamında şunları söyledi. ‘Ramazan ayında vermiş olduğumuz halk iftar sofralarımızın sonuncusuyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu akşam ki halk iftar soframıza katkı veren arkadaşlarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu gece Kadir Gecesi ve bin aydan daha hayırlı olan bu gecede halkımızla aynı sofrayı paylaşmak bizin için onur verici. Bu gecede yaptığınız tüm duaların kabul olması, Beykoz ve tüm ülkemizin barış, kardeşlik ve huzura kavuşması en büyük dileğimdir. Aileniz ve tüm sevdiklerinizle dostluk ve kardeşliğin arttığı, birlik ve baraberlik içinde bir bayram geçirmenizi dilerim.’

CHP 'Halk İftarları'nın son konugu Salıcı oldu!
Bizi Takip Edin