CHP heyeti Bozhane iftarında kaynaştı

CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu ve Süha Pekkip, Bozhane Mahallesi’nde bin kişilik iftar yemeği düzenlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu ve Süha Pekkip, Bozhane Mahallesi’nde bin kişilik iftar yemeği düzenlendi. 

Onbir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu ve Süha Pekkip’in üstlendiği, Bozhane Mahalle Muhtarı Evren Önal’ın organize ettiği bir iftar programı gerçekleştirildi.

Futbol sahasında düzenlenen iftar yemeğine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, CHP Genel Başkan Danışmanı Nuray Çepni, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ile meclis üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve mahalle sakinleri katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın ve CHP Genel Başkan Danışmanı Nuray Çepni, iftar öncesi mahalle halkıyla yakından ilgilenme fırsatı buldu.

Bozhane Mahallesi’nde yaklaşık bin kişiyi iftar sofrasında buluşturan programda konuşan Mahalle Muhtarı Evren Önal, “Bu iftarı bize vesilen kılan Cemal Sataloğlu abime ve Süha Pekkip abime çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen bir sürü kardeşim var burada hepsinden Allah razı olsun. Böyle güzel tablolarda buluşmak dileğiyle.” dedi.

Pandeminin ardından Ramazan’ın vesilesiyle bir araya gelmenin çok özel olduğunu dile getiren Meclis Üyeleri Cemal Sataloğlu ve Süha Pekkip, iftara yoğun katılım gösteren mahalle sakinlerine ve Muhtar Evren Önal’ın ilgisine teşekkür etti.

Ramazan’a dair yapılan sohbet ve duaların ardından ezanın okunmasıyla oruçlar açıldı.

Uzun bir aradan sonra bir araya gelen vatandaşlar iftar yemeği boyunca sohbet etti, hatıra fotoğrafları çekildi.

CHP heyeti Bozhane iftarında kaynaştı
Bizi Takip Edin