CHP heyeti İstanbul seçimlerinin 2’nci yıl dönümünde Beykoz’da!

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İstanbul’da 39 ilçesinde eş zamanlı olarak düzenlenen 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin ikinci yıl dönümünde CHP Genel Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve İlçe yönetimi Beykoz’da

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi, İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği program doğrultusunda 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin ikinci yıl dönümünde Beykoz ve 38 ilçede eş zamanlı saha çalışması yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından, Beykoz ve 38 ilçede eş zamanlı olarak düzenlenen 23 Haziran 2019 İstanbul seçimlerinin ikinci yıl dönümünde CHP Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekili, İl Başkanları ve Başkan Yardımcıları ile İlçe yönetimi Beykoz’da sahaya çıktı. 

Beykoz’da 23 Haziran’ın ikinci yıl dönümünde “2 Yıl Sonra Aynı Yerde” mottosu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, CHP Parti Meclis Üyesi Hasan Efe Uyar, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, CHP önceki dönem Ordu İl Başkanı Yusuf Fürtun, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gülten Demirbaş iki yıl önce oy istenilen Beykoz’da İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve beraberindekiler sahada vatandaşlar ile bir araya geldi.

CHP HEYETİ BEYKOZ’DA SAHADA

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen saha çalışmaları, 39 ilçe başkanlığında saat 10.00’da eş zamanlı olarak düzenlenen buluşma ile başladı.

Beykoz ve 38 ilçede eş zamanlı olarak yapılan buluşmada CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, CHP Parti Meclis Üyesi Hasan Efe Uyar, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca, CHP önceki dönem Ordu İl Başkanı Yusuf Fürtun, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gülten Demirbaş ve İlçe yönetimi vatandaşları dinleyerek, yaşanılan güncel sorunlara yönelik çözüm önerileri anlatıldı.

Kavacık’ta bir araya gelen CHP heyeti iki grup halinde esnafın, vatandaşın kapısını çaldı. Esnafa, içinde İstanbul Bülteni, ve İkinci Yüzyıla Çağrı Beyannamesi içeren çantalar dağıtıldı.

CHP heyeti, 2 yıl önceki heyecan, inanç ve kararlılıkla çıkılan yolda yurttaşların dertlerini dinleyerek, iki yıllık süreçte yapılan çalışmalardan bahsetti. 

Milletvekili, İl Başkanları ve Başkan Yardımcılarına ilçe meclis üyelerinin eşlik ettiği etkinlikte, daha eşit, adaletli İstanbul yolunda atılan ve atılacak adımlardan söz edildi.

İstanbul’dan sonra Türkiye’de de iktidara hazır olduklarını söyleyen parti yöneticileri ve üyeleri, saha çalışmaları ile esnaf ziyaretinin ardından Kavacık Mahalle Muhtarı Yasemin Şahin’i ziyaret ederek sorun ve sıkıntılar hakkında istişarelerde bulundu.

CHP heyeti İstanbul seçimlerinin 2’nci yıl dönümünde Beykoz’da!
Bizi Takip Edin