CHP Kadın ve Gençlik Kolları iftarda buluştu!

CHP Beykoz İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığı, ortak düzenledikleri dayanışma iftarında bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığı, Çubuklu Konca Garden Restoran'da ortak düzenledikleri dayanışma iftarında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığı, ortak düzenledikleri dayanışma iftarında bir araya geldi.

CHP Beykoz İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlığı, Çubuklu Konca Garden Restoran’da ortak düzenledikleri dayanışma iftarında bir araya geldi.

CHP Beykoz Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği dayanışma iftarında CHP İl Yöneticisi Doğan Çakmak, CHP İl Eğitim Sekreteri Füsun Sökmez, CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Kerem Ersin, CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım Öz, CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ümit Okuyan, Cumhuriyet Halk Partili kadınlar ve gençler katıldı.

İftar yemeğinde bir araya gelen gençlik kolları ve kadın kolları aynı sofrada oruçlarını açarak beraberlik mesajı verdiler. İftar yemeğinin ardından CHP Beykoz Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım Öz ve CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ümit Serdal Okuyan iftar yemeğine desteklerinden dolayı CHP Beykoz İlçe Başkanlığına teşekkürlerini iletirken gerçekleşen katılımdan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

İftar programında konuşan CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı seçimine dikkat çekerken Cumhuriyet Halk Partili kadın ve gençlerden destek ve birliktelik beklediğini söyledi.

Şevket Arıkan: Başbakanın artık siyasetten çekilmesi bizim elimizde!

Türkiye’nin yandaş medya ve kirli haber fırtınasının altında olduğunu söyleyen Arıkan, Başbakan Erdoğan’ın yandaş medyayı kullanarak şiddet ve hakaretle kendi propagandasını yaptığını ifade etti. Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili konuşmaya devam eden Arıkan, “12 yıldır bu toplum Başbakanı tanıyor. Başbakanın artık siyasetten çekilmesi bizim elimizde. Beyefendi, mütevazı, kendini yetiştirmiş, hem ülkede hem de uluslar arası alanda çok saygın biri olan Cumhurbaşkanı adayı Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu partimizin diğer partilerin bir uzlaşması sonucunda Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Bu seçim çok önemli, hepinizden partim adına, şahsım, ülkem adına rica ediyorum. Komşularınıza eşinize dostunuza Cumhuriyet Halk Partisi’nin de desteklediği Ekmeleddin İhsanoğlu’nu önce tanımaya tanıdıkça da seveceğinize, destek olacağınıza inanmanızı rica ediyorum” dedi.

Adayımıza sahip çıkmak bizim partililik görevimizdir!

“Özellikle Cumhuriyet Halk Partisi’nin yetkili kurullarının, genel başkanının, merkez yürütme kurulunun, parti meclisinin görüştüğü ve bize aday olarak sunduğu adaya sahip çıkmak bizim partililik görevimizdir. Buna tam anlamıyla sahip çıkacağınıza inanıyorum” diyen Arıkan, cumhurbaşkanlığı seçimi için CHP ve MHP’nin ortak adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek çağrısını yineledi.

Türkiye’de artık ayrışma ve ötekileşmenin kalkmasını dilediğini aktaran Arıkan, “Ayrışma ve ötekileşme Cumhuriyet Halk Partisi’nin gündeminde yoktur. Bunu bugün en iyi yapan AKP ve onun genel başkanı başbakanıdır. Toplumu âdete elma gibi ikiye bölmüştür. Kendinden olanlar, olmayanlar diye ayıran ‘%50’i zor tutuyorum’ diyen, başka ülkenin çocuklarına gözyaşı dökerken kendi çocuğunu yuhalatan bir anlayışı Çankaya köşküne gönderemeyeceğinize inanıyorum” diyerek konuşmasının tamamladı.

CHP Kadın ve Gençlik Kolları iftarda buluştu!
Bizi Takip Edin