CHP Meclis Üyesi'nin kaçak villası çıktı

Kaçak olduğu gerekçesiyle bir AVM ile ilgili Meclisi önerge veren Meclis Üyesi Erol Dolu'nun Beykoz'da orman içinde dört katlı kaçak villasının olduğu ortaya çıktı.

Ataşehir'de bodrum katında ve bazı bölümlerinde plana…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaçak olduğu gerekçesiyle bir AVM ile ilgili Meclisi önerge veren Meclis Üyesi Erol Dolu’nun Beykoz’da orman içinde dört katlı kaçak villasının olduğu ortaya çıktı.

Ataşehir’de bodrum katında ve bazı bölümlerinde plana aykırı yapılaşmalar olan Kozyatağı’ndaki bir alışveriş merkeziyle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ne bir önerge veren Ataşehir Belediye Meclis üyesi Erol Dolu’nun “Yıkılsın” diye önerge verip sonra AVM’den 150 bin lira rüşvet aldığı iddia edilmişti.

Kaçak olduğu gerekçesiyle bir AVM ile ilgili Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ne önerge veren Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erol Dolu’nun Beykoz’da orman içinde dört katlı kaçak villasının olduğu ortaya çıktı. Dolu’nun Beykoz Belediyesi’ne 11 yıldır beyanname vermediği ve 4 bin 375 TL borcunun olduğu tespit edildi. Beykoz Konakları’nın hemen yanında bulunan villanın kot farkından dolayı dört kat yapıldığı tespit edildi. Dolu’nun iskanı olmayan villayı üç ayrı kiracıya vermesi belediyeyi harekete geçirdi.

“Yanlış yapanı barındırmayız”

Partide yanlış işler yapanları tutmayacaklarını belirten CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, “Kendisi grup kararlarına uymadığı için partiden 14 Eylül’de ihraç edilmiş. Rüşvet iddialarıyla ilgili arkadaşlarımız araştırmalarını yapıyor. Savcılığı harekete geçirecekler. Yanlış yapan, çalışan hiçbir kimse bu partide olmayacak. Pis işlere bulaşanları barındırmayacağız” dedi.

CHP Meclis Üyesi'nin kaçak villası çıktı
Bizi Takip Edin