CHP seçime Musa Aksu başkanlığında giriyor !

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, görevinden istifa eden Bahadır Yavuz'un ardından Musa Aksu yeni İlçe Başkanı olarak atandı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, görevinden istifa eden Bahadır Yavuz'un ardından Musa Aksu yeni İlçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, görevinden istifa eden Bahadır Yavuz’un ardından Musa Aksu yeni İlçe Başkanı olarak atandı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, görevinden istifa eden Bahadır Yavuz’un ardından Musa Aksu yeni İlçe Başkanı olarak atandı. İlçe binasında gerçekleşen toplantıya, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz ve parti üyeleri katıldı. Aksu, CHP’nin önce yerel iktidarda daha sonrada genel iktidarda seçimi kazanacağına inancının tam olduğunu ve tüm gayretleri ile bunu başarmak için çalışacaklarını vurguladı.

Aksu: Beykoz’da ve İstanbul’da seçimi alacağız!

CHP Beykoz İlçe Başkanı Musa Aksu, kendini partililere ve basına kısaca tanıttıktan sonra CHP’deki yeni görev dağılımlarını katılımcıların bilgisine sundu.2004 ve 2009 yılında CHP’den belediye meclis üyesi adayı olduğunu ancak, kazanamadığını ifade eden Aksu: “ Ben bir partiliyim, partime hiçbir zaman küsmedim, çalışmalarıma sadece bir süreliğine ara verdim. Yine siyaset hayatıma bugünkü Belediye Başkan Adayımız Hızır Yılmaz’ın beni 5 dakikada ikna etmesi ile tekrar yönetime girdim. Ben seçimle gelen bir ilçe başkanı değilim. Sadece arkadaşlarımdan imza yetkisi aldım. Bu görev bize düştü, inşallah seçim kazanan bir ilçe başkanı olarak tarihe de geçeriz. Beykoz’da, İstanbul’da da seçimi alacağız. İstanbul ve Ankara’da seçimi aldığımız gün genel iktidarda bizim olacak. Dünden beri medyada olan rezillikleri görüyoruz. Biz asla çalan çırpan ve baş çalan olmayacağız. Bizler emeğimizin, çalışmalarımızın karşılığı olan neticeleri alacağız ve adam gibi yöneteceğiz. Fakirimize, garibanımıza elimizden ne geliyorsa yapacağız. İnşallah belediyeyi aldıktan sonra da böyle neşeli toplantılar yapacağız” dedi.

Yılmaz: Ya seçimi alacağız, ya Beykoz’u hep birlikte terk edeceğiz!

İlçe Başkanı Musa Aksu’nun konuşmasını tamamlaması üzerine Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz sözü aldı. “Kim çalışırsa benim yanımda, benim karşımda hiç düşünmedim listelere bakarsınız. Biz kazanmak için liste yaptık, dışarıdan gelen diye bir şey olmaz” diyen Yılmaz, CHP’nin altı okunun altına imza koyan kişinin, onlar için baş tacı olduğunu belirtti. Yılmaz: “Ya seçimi alacağız, ya Beykoz’u hep birlikte terk edeceğiz. Sadece Beykoz’u terk etmeyeceğiz, artık diktatörlüğünü ilan eden bir siyasetçi var karşımızda, bunu hepimiz görüyoruz. Bizim için Köseler ya da MHP asla rakip olamaz, bizim tek rakibimiz AKP’dir. Köseler, hakkımızda ileri geri konuşuyormuş. Bende Köseler’in hakkında konuşursam kesinlikle konuştuğumuz laflarında altında kalır, kendisi haddini bilsin” şeklinde konuşarak Alaattin Köseler’e olan sitemini dile getirdi.

Çavuşbaşı Mahallesi’nden birinci çıkacağız!

Basın aracılığı ile Adem Sefer’e (AK Parti Beykoz İlçe Başkanı) bir soru sorduğunu ifade eden Yılmaz: “ Ben kendisine sadece aldın mı diye sordum. Bana gelen bir duyumu hiç kötülemeden, kimseye hakaret etmeden ‘öyle bir yerin var mı, Milli Emlak’tan eğer sen bunu aldıysan Soğuksu’nun diğer tamamı neden Özel Proje Alanına bırakıldı?’ diye bir soru sordum. Kendisi bir açıklama yapmış,  araziyi almadığını söylemiş. İnşallah bu böyledir. Bu söylediklerini belgelerse daha doğru olacaktır” dedi. Cumhuriyet Halk Partisine tüm mahallelerde müthiş bir sevgi olduğunu ve Çavuşbaşı Mahallesi’nden birinci çıkacaklarını söyleyen Yılmaz, 30 Mart’tan sonra da örgütle birlikte kazanmanın ne demek olduğunu herkese göstereceklerini belirtti.

Yeni atanan isimler ise şöyle;

İlçe Sekreteri Melike Şahin

İlçe Saymanı Serkan Cengiz

İlçe Eğitim Sekreteri Yasemin Özdemir

Bilişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tülay Soyer

CHP seçime Musa Aksu başkanlığında giriyor !
Bizi Takip Edin