CHP’den Beykoz Spor’a destek ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Spor Kulübü’nün “Ayağa Kalk Seninleyiz Beykoz” sloganıyla başlattığı “Hatıra Forma” kampanyasında forma teslimleri devam ediyor.

Bu kapsamda, kampanyamıza katılım sağlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ismine yazılı formasını Kulüp Başkanı Zeki Aksu’dan teslim aldı.

CHP’den Beykoz Spor’a destek ziyareti

Beykoz Stadı’nda gerçekleşen ziyarete, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe yöneticileri Mahmut Keskin, Erdal Kahraman, İsmail Çorbacı, Mustafa Kaya, Yunus Bingöl ve Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz ile Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi M.Talat Karasakaloğlu, Alpaslan Özgül, Mutlu Atagün ve takım kaptanı Arda Şahin hazır bulundu.

Beykoz Spor Kulüp Başkanı Zeki Aksu, ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, “Beraberindeki heyetle ziyaretimize gelen kulübümüzün değerli kongre üyesi Aydın Düzgün başkanımıza kulübümüz çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Ziyarete katılan ve kulübümüze maddi olarak destek veren Aydın Düzgün başkana, ekibine şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

.

.

 

CHP’den Beykoz Spor’a destek ziyareti
Bizi Takip Edin