Çubuklu Derneği'ne doktor eli değdi!

Beykoz’un tanınan isimlerinden Dr. Devrim Altıntaş, çalışmalarını memnuniyet ile takip ettiğini belirttiği Çubuklu Derneği’ne üye oldu.

Çubuklu Derneği, yeni bir üye kazandı!  Beykoz’un tanınan isimlerinden Kadın- Doğum uzmanı D

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’un tanınan isimlerinden Dr. Devrim Altıntaş, çalışmalarını memnuniyet ile takip ettiğini belirttiği Çubuklu Derneği’ne üye oldu.

Çubuklu Derneği, yeni bir üye kazandı!  Beykoz’un tanınan isimlerinden Kadın- Doğum uzmanı Dr. Devrim Altıntaş, çalışmalarını memnuniyet ile takip ettiğini belirttiği Çubuklu Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirerek,  üyelik işlemlerini de yaptırdı. 

Çubuklu Derneği’ne övgü

Çubuklu Derneği’nin merkezinde, kalabalık bir ev sahibi katılımı altında gerçekleşen ziyarette, Dr. Devrim Ateş, dernek üyeleri ile tek tek tanıştı.  Dr. Altıntaş, yaptığı tanışma konuşmasında, mahalli derneklerin bölgesel sorunları dile getirmek bakımından önemlerine değinerek, “derneklerin bölge halkının bilinçlenmesi konusunda çok önemli bir yerleri olduğunu” ifade etti.

Dr. Devrim Altıntaş, Çubuklu Derneği ile ilgili olarak ise “ Çubuklu Derneği son derece aktif, doğru işleri doğru şekilde yapan ve buna gayret gösteren bir dernek” ifadesini kullandı.

19 Mayıs 2012 tarihinde “Kadına Şiddet” konulu bir panel gerçekleşecek

Çubuklu Derneği ile birlikte 19 Mayıs 2012 tarihinde “ Kadına Şiddet” konulu bir panel gerçekleştireceklerini belirten Altıntaş, psikiyatrist eşi Dr. Merih Altıntaş ile birlikte, bu panelde mesleki tecrübelerini kadınlar ile paylaşacaklarını ve bu şekilde onları sahip oldukları haklar konusunda bilgilendirerek, farkındalık yaratmaya çalışacaklarını ifade etti. Altıntaş, “bundan böyle maddi ve manevi olarak her zaman Çubuklu Derneği’nin yanında olacağını” da sözlerine ekledi.

Çubuklu Derneği Başkanı Erdem Çelik ise Dr. Devrim Altıntaş’a, derneklerince   gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgiler aktardı ve hazır bulunan dernek üyelerini takdim etti.

Taraflar, daha sonra çekilen hatıra fotoğrafının ardından ise, çay ve kurabiye eşliğinde 19 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan panel ile ilgili olarak fikir alışverişinde bulundular.

Haber: Arzu Başlantı

Çubuklu Derneği'ne doktor eli değdi!
Bizi Takip Edin