Çubukluspor seçmelerini gerçekleştirdi

Çubukluspor Kulübü, Beykozlu sporcuları keşfetmek amacıyla geleneksel seçmelerini gerçekleştirdi.                          &n

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çubukluspor Kulübü, Beykozlu sporcuları keşfetmek amacıyla geleneksel seçmelerini gerçekleştirdi.                                                

Her yıl düzenli bir şekilde iki aşamalı olarak yapılan Çubukluspor Kulübü sporcu seçmelerinin birincisi gerçekleştirildi.

 

60?ın üzerinde sporcunun katıldığı seçmelerde Beykoz gençlerinin keşfedilip hem eğitim hem de sportif faaliyetler açısından değerlendirilmesi amacıyla Çubukluspor Kulübü her yıl seçmelerini düzenliyor.

 

Bu yılın birinci seçmelerini gerçekleştiren Çubukluspor Kulübü, 96-97-98 yaş gruplarındaki sporcular seçmeye tabi tutuldu.

 

Çeşitli yaş gruplarında Türkiye şampiyonluğu yaşayan ve genel olarak grupları hep ilk üç sırada tamamlayan Çubukluspor Kulübü, aynı zamanda alt yapısındaki sporcuları Türk futbolunun önemli kulüplerine de kazandırıyor.

 

Kendilerini sporcu yetiştiren bir fabrika gibi gören Çubukluspor Kulübü hocası Kadir Gemeci, kendi okullarından ve diğer futbol okullarından çocukların seçmelere katıldığını söyleyerek, bu seçmelerin her yıl Ekim ve Şubat ayları olmak üzere iki aşamalı şekilde düzenlendiğini ve yetenekli olan sporcuları yetiştirip Türk futboluna kazandırdıklarını aktardı.

Çubukluspor seçmelerini gerçekleştirdi
Bizi Takip Edin