Cumhurbaşkanı Erdoğan: Beykoz Türkiye’de müstesna bir yer!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı temayül yoklaması toplantısında Beykoz’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.
  • 17.12.2023 22:55:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart yerel seçimlerine yönelik aday belirleme çalışmalarını sürdürüyor. Erdoğan İstanbul adayı için teşkilat üyeleri ile görüştü.

İstanbul İl başkanlığında düzenlenen toplantıya milletvekilleri, İstanbul'da ikamet eden MKYK üyeleri, ilçe belediye başkanları, teşkilatın ilçe başkanları kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüz yüze görüşmelerde aday önerilerini ve ülke gündemine dair sorunları dinledi.

İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Belediye Başkanı Murat Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam’ın da katıldığı toplantıda teşkilat mensuplarıyla istişarelerde bulunan Erdoğan, tüm Türkiye’ye örnek teşkil eden Beykoz Belediyesi’nin Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nden övgü dolu sözlerle bahsetti.

“BEYKOZ MÜSTESNA BİR YERE SAHİP”

Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam’ın dile getirdiği ülke genelinde yaşanan sokak hayvanları konusuna cevaben Erdoğan, Beykoz Belediyesi’nin sahipsiz köpeklerle ilgili yürüttüğü çalışmaları takdir etti.

Başkan Erdoğan, “Beykoz’da gerçekten gayet güzel bir, sokak hayvanları ile ilgili tedavi merkezimiz var. Barakalarıyla, her şeyiyle tedavinin ötesinde ameliyathaneleriyle… Beykoz gerçekten Türkiye’de müstesna bir yere sahip.” dedi.

 

İlgili Haberler