Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da bir dönem daha Hanefi Dilmaç dedi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dönem daha İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile devam kararı verdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dönem daha İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç ile devam kararı verdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongre tarihi belli oldu. 8 Kasım Pazar günü yapılacak kongrede İstanbul’da mevcut ilçe başkanları arasında ismi tartışılmayan birkaç kişiden biri olan Dilmaç, görevine devam ediyor.

“İnandığın Yolda Yürü” 

AK Parti, koronavirüs salgını dolayısıyla Mart ayında ara verdiği kongre sürecini 8 Ağustos tarihi itibari ile yeniden başlanmıştı. Türkiye genelinde “İnandığın Yolda Yürü” temasıyla kongrelerini sürdüren AK Parti’de, Beykoz İlçe Kongresi’nde kimin aday olacağı ve kongre tarihi belli oldu.

Dilmaç güven tazeleyecek

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılmıştı. Nisan 2018’de gerçekleşen kongrede M. Hanefi Dilmaç tek aday olarak başkanlığa seçilmişti.

İstanbul’da ismi tartışılmayan…

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda mevcut ilçe başkanları arasında masada ismi tartışılmayan birkaç kişiden biri olan Dilmaç, 7. Olağan kongrede de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla tek aday olarak güven tazeleyip görevine devam edecek.

Kongre 8 Kasım Pazar günü

Genel Merkez tarafından belirlenen 21 maddelik koronavirüs tedbiri alınarak gerçekleştirilecek AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan kongresi, 8 Kasım 2020 Pazar günü saat 14:00’da Çavuşbaşı Kasrı’nda yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılması bekleniyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yine Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan kongresine katılması veya koronavirüs önlemleri kapsamında video konferans yöntemi ile bağlanması bekleniyor.

Resmi açıklamayı Bayram Şenocak yapacak

İlçe kongre hazırlıklarını yerinde incelemek ve değerlendirmelerde bulunmak üzere ilçe teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın önümüzdeki günlerde Beykoz teşkilatını da ziyaret ederek resmi açıklamayı yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz’da bir dönem daha Hanefi Dilmaç dedi
Bizi Takip Edin