Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'da iki okul açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu'nu canlı bağlantı katılımıyla hizmete açtı. 

Beykoz Belediyesi'nin eğitim yatırımları kapsamında ilçeye kazandırdığı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu v

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beykoz Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nu canlı bağlantı katılımıyla hizmete açtı. 

Beykoz Belediyesi’nin eğitim yatırımları kapsamında ilçeye kazandırdığı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantı katılımıyla hizmete açıldı. 

Eğitimde fiziki şartları iyileştirerek öğrencilere daha kaliteli binalar ve sınıflar sunmaya çalışan Beykoz Belediyesi tarafından yapılan ve Beykoz Elmalı Mahallesi’nde yer alan Necip Fazıl İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nun resmi açılışı gerçekleştirildi. 80 Okul ve 59 Okul Spor Salonu açılı kapsamında bugün Başakşehir’de Akif İnan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’a da telekonferansla bağlandı. Eğitime yapılan yatırımların ülkenin geleceğine yapıldığını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Belediyesi’ni ve bağışçıları kutlayarak teşekkür etti.

Açılışa İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Adayı Hanefi Dilmaç, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve idari müdürler, muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve ilçe sakinleri katıldı.

2 milyon 500 bin TL’ye mal olan 8 derslikli okulun tüm proje ve yapım maliyeti Beykoz Belediyesi tarafından karşılandı. Bodrum ve çatı katı dâhil olmak üzere toplam 5 kattan oluşan, 2 bin 365 m2 alan üzerine inşa edilen okuldaanasınıfı ve yemekhanesi, 1 adet çok amaçlı salon, beden eğitimi salonu, laboratuvar, görsel sanatlar atölyesi, müzik odası ve kütüphane bulunuyor.

Açılışın ardından protokol mensupları okul binasını gezerek, bilgi aldılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Beykoz'da iki okul açtı
Bizi Takip Edin