Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz vurgusu!

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının son bölümünü çevre konularına ayırırken Beykoz’a da değindi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının son bölümünü çevre konularına ayırırken Beykoz’a da değindi.

https://www.youtube.com/watch?v=JUsu_qH7V1A***

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup toplantısında Beykoz derelerindeki kirliliği gündeme getirdi. Erdoğan Beykoz’un derelerini bir zihniyetin keyfine terk edemeyeceği vurguladı.

Beykoz’un Riva ve Göksu Deresi’ndeki kirlilik kamuoyunun gündemini oldukça meşgul eden konuların başında geliyor. Bir yandan ıslah çalışmalarının faydasız kaldığı derelerin kirliliği çarpıcı görüntüler oluşturmaya devam ederken diğer yandan kirlilik nedeniyle azalan canlı popülasyonu balık ölümlerine neden oluyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEYKOZ’DAKİ KİRLİLİĞE DEĞİNDİ

AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının son bölümünü çevre konularına ayırırken, Marmara’daki müsilaj sorununu çözeceklerini söyledi. Çevrenin ve tabiatın korunmasının kendileri için kökleri ezelden ebede uzanan bir dava olduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz derelerinde yaşanan kirliliğe de değindi.

Grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi; “Gözbebeğimiz Marmara’yı ve İstanbul’u, Silahtarağa’daki arıtma tesisinin yapımını törenle durduran, en temiz ulaşım aracı olan metroların inşaatını toprakla kapatan, Küçükçekmece’nin derelerini bakterilere teslim eden, Beykoz’daki, Şile’deki dereleri, arıtma tesislerini işletemeyerek kire pise bulayan, pek çok yerde çöp toplamaktan bile aciz olan, her yerinden basiretsizlik akan bir zihniyetin keyfine bu ülkeyi terk edemeyiz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Beykoz vurgusu!
Bizi Takip Edin