Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beykoz'a birincilik ödülü

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, üye çalışmalarında birinci olan Beykoz teşkilatına teşekkür belgesi verdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18' temasıyla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, üye çalışmalarında birinci olan Beykoz teşkilatına teşekkür belgesi verdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18’ temasıyla düzenlen partisinin İstanbul İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Erdoğan, parti üye çalışmalarında birinci olan Beykoz teşkilatına teşekkür belgesi verdi.

Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ile Beykoz teşkilat mensupları da katıldı.

Yaklaşık 6 bin üye yapıldı

Muhammed Hanefi Dilmaç başkanlığında ki Beykoz İlçe Teşkilatı, Kasım ayında AK Partinin tek başına iktidar oluşunun 17. yıl dönümü dolayısıyla ilçe genelinde yeni üyelik çalışması başlatmıştı. Bir ay gibi kısa zaman zarfında yaklaşık 6 bin üye yaparak İstanbul’da birinci olan Beykoz teşkilatı, ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı.

Diğer il ve ilçelere örnek olacak

Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalar yapan Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının sonunda parti üye çalışmalarında birinci olan AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı adına İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’a teşekkür belgesi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu çalışmanın diğer il ve ilçelere örnek olacağını söyleyerek “İstanbul teşkilatı adeta yeni bir dirilişin içerisinde bulunuyor.’ İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beykoz'a birincilik ödülü
Bizi Takip Edin