Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beykoz'a Diriliş ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Riva'da çekimleri yapılan Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Riva'da çekimleri yapılan Diriliş Ertuğrul dizisinin setine ziyarette bulundu, oyuncularla sohbet etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Riva’da çekimleri yapılan Diriliş Ertuğrul dizisinin setini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beykoz Riva’da çekimleri yapılan Diriliş Ertuğrul dizisinin setine ziyarette bulundu, oyuncularla sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oy kullandıktan sonra TRT’nin Beykoz Riva’da çekimleri devam eden dizisi Diriliş Ertuğrul’un setini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı’na eşi Emine Erdoğan, kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak ile torunları eşlik etti. Erdoğan’ı Ertuğrul Gazi’yi canlandıran oyuncu Engin Altan Düzyatan at üstünde karşıladı. Erdoğan, demirhanede oyuncularla birlikte ‘Haktır Allah, Haydır Allah’ diyerek demir dövdü.

Dizinin bir sahnesinin yönetmenliğini de yapan Erdoğan, oyuncularla fotoğraf çektirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a börk, eşi Emine Erdoğan’a Türkmen başlığı hediye edildi.

KUZU HEDİYE EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dizi setinden ayrıldıktan sonra eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile Riva yolunda bir dinleme tesisine uğradı. Burada vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan’a, kuzu hediye edildi. Tesiste yaklaşık 45 dakika kalan Erdoğan’ın ailesiyle yemek yediği öğrenildi.

Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklara da oyuncak dağıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beykoz'a Diriliş ziyareti
Bizi Takip Edin