Cumhurbaşkanına Beykoz'dan sürpriz doğum günü kutlaması

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutunun önünde doğum gününü kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutunun önünde toplanan vatandaşlar, doğum günü dolayısıyla kendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun önünde doğum gününü kutladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun önünde toplanan vatandaşlar, doğum günü dolayısıyla kendisine sevgi gösterisinde bulundu. Vatandaşlar, ellerinde ‘Uzun yollar uzun adamla yürünür’, ‘Kahraman bekleyen yığınlarını kahramansız bırakma Allah’ım’, ‘İyi ki doğdun REİS’ ve ‘Ömrünüz bereketli olsun’ yazılı pankartlar ve Erdoğan posterleri taşıyarak, tezahüratlar eşliğinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı.

Cuma namazına gitmek için konutundan çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kalabalığı görünce aracından indi. Bireylerin yanına giden Erdoğan, teşekkür ederek, bazılarıyla tokalaştı, bazılarıyla da fotoğraf çektirdi.

Doğum gününü kutlamak için gelen kalabalığa seslenen Erdoğan, gösterilen alaka ve ilgiden ötürü teşekkür ederek, şunları söyledi: ‘Bugüne kadar nasıl bu yolda yürüdüysek, şuandan sonra da hükümlü bir duruşla yürümeye aynı ritimde devam edeceğiz. Allah’ın bizlere verdiği geçerliliği umarım bu yolda tüketmekte kararlılığımız var. Bu kararlılığımızla sonuna kadar umarım sürdüreceğiz. Tüm derdimiz, milletimizin dünya ülkeleri arasında en üst sıralara çıkmasıdır. Tüm derdimiz, aşkımız, ülkemizin çağdaş medeniyetler düzeyinin üstünde, en üstün bir yere umarım ulaşmasıdır. Bu konuda kararlılığımız var. Bu konuda duamız ve temennimiz var. İşte bu konuyla alakalı sizler varsınız. Daima birlikte bu yolda yürümeye umarım aynı ritimde devam edeceğiz.’

Hitabın sonrasında aralarında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sağlam ve Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler’in olduğu Beykoz İlçe Gençlik Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, üzerinde ‘Büyük usta seni seviyoruz‘ yazısı bulunan trileçe tatlısı verdi.

Cumhurbaşkanına Beykoz'dan sürpriz doğum günü kutlaması
Bizi Takip Edin