Dede Center ''Sanat Halı'' ile Kavacık'ta

AK Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyesi Tuncer Dede’nin sahibi olduğu Dede Center “Sanat Halı” Kavacık Otağtepe’deki yeni halı mağazasının açılışı yapıldı

AK Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyesi Tuncer Dede’nin sahibi olduğu…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyesi Tuncer Dede’nin sahibi olduğu Dede Center “Sanat Halı” Kavacık Otağtepe’deki yeni halı mağazasının açılışı yapıldı

AK Parti İlçe Yürütme Kurulu Üyesi Tuncer Dede’nin sahibi olduğu “Sanat Halıcılık- Dede Center,” Kavacık Otağtepe’deki yeni halı mağazasının açılışını yaptı. Açılışa Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç, Av. Yüksel Baki, Nevin Çalışkan, Beykoz İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti kurucu İlçe Başkanı Ahmet Hulusi Batu, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Belediye Meclis üyeleri, iş adamı Zeki Paşalı, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Yücel Çelikbilek: Her iş yeri iş demek, aş demek

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sözlerine,  “Dostlarımız ile bir dostumuzun yeni iş yerinin açılışını yapıyoruz” şeklinde başladı.

Çelikbilek, konuşmasının devamında şunları söyledi: “ Ülkemizde ne kadar iş yeri açılırsa o kadar iş demek, aş demek. Bundan da mutluluk duyacağız. Hele bizim dönemimizde, hele bizim bölgemizde açıldığında daha da fazla mutlu oluyoruz. Bu şu anlama geliyor, Beykoz’daki insanlarımıza inşallah daha çok iş çıkacak, daha çok aş çıkacaktır.”

 

Dede ailesine bol kazançlar dileyen Belediye Başkanı, kendilerine atıfta bulunarak, “ kazandıklarından da başkalarına vermeyi Allah onlara nasip etsin. Çünkü kazanç, verildiği zaman bereketleniyor, vermezseniz sizde kalır, hiçbir değeri olmaz; öbür tarafa götüremezsiniz. Vermedikleriniz burada yük olarak kalır” yorumunda bulundu.

Kayamakam Aydın Ergün: Açılan her iş yeri işimizi hafifletiyor

Konuşmasına, açılışı yapılan yeni halı mağazasının açılışının Dede ailesine hayırlı olması dileği ile başlayan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ise, “açılan her yeni iş yeri biz Kaymakamların, belediye başkanlarının, siyasi partilerin, ilçe başkanlarının işlerini hafifletir. Bizden yardım isteyen insan sayısını azaltır, istihdama bir katkı sağlar” dedi.

Kaymakam Aydın Ergün’ün konuşmasının ardından ise Sanat Halı mağazasının açılış kurdelası kesildi.  

Beykoz İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından okunan dua sonrası mağazayı gezen davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Haber: Arzu Başlantı

Dede Center ''Sanat Halı'' ile Kavacık'ta
Bizi Takip Edin