Dedublüman grubu Beykoz’da konser verecek

Boğaz’ın doğal ve tarihi parkurlarında 3 Eylül’de yapılacak dünyanın ilk kıtalararası triatlon organizasyonu Oral B Challenge İstanbul’da yarış heyecanı Dedublüman konseriyle başlayacak. 

Dedublüman grubu Beykoz’da konser verecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Triatlon Federasyonu ve Beykoz Belediyesi’nin iş birliği ile Oral B’nin ana sponsorluğunda gerçekleşecek yarışta yerli ve yabancı 1000 triatlet su, koşu ve bisiklet kategorilerinde sınırlarını zorlayacak.

TARİHİ KÜÇÜKSU ÇAYIRI’NDA MÜZİK VE ENERJİ

Boğaz’da kıyasıya rekabetin yaşanacağı yarış öncesinde Alternatif Rock Grubu Dedublüman, Tarihi Küçüsu Çayırı’nda müzik ve spor tutkunlarıyla buluşacak. Kendine özgü tarzıyla özellikle gençler arasında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan grup şarkılarıyla yarış atmosferine coşku katılacak.

Dedublüman’ın müzik şöleni sunacağı konserde ziyaretçiler güzel ve keyifli bir yaz akşamı yaşarken sporcular zorlu mücadele için enerji toplayacak.

Beykoz’un bir birinden güzel doğa ve tarih manzaralarının eşlik edeceği organizasyonda triatletler yarış günü sırasıyla 2.3 km yüzme, 40 km bisiklet ve 10 km koşu parkurlarında yarışacak.

Bisiklet etabı için Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün geçici olarak trafiğe kapatılacağı Challenge İstanbul’un yüzme etabı Kanlıca – Küçüksu arasında, koşu etabı Küçüksu – Çubuklu arasında koşulacak.

Organizasyon, 2025’ten itibaren Asya ve Avrupa Triatlon Şampiyonaları olarak tarihte ilk kez aynı parkurda ve eş zamanlı olarak yapılacak.

PROGRAM:

Dedublüman Konseri

Tarih: 1 Eylül Cuma

Yer: Tarihi Küçüksu Çayırı

Saat: 20.30

 

Dedublüman grubu Beykoz’da konser verecek
Bizi Takip Edin