Depremzede Çınar’a Beykoz’da doğum günü sürprizi

Depreme Hatay’ın Antakya ilçesinde yakalandıktan sonra Beykoz’da akrabalarının yanına gelen 7 yaşındaki Çınar Miraç Çet’e doğum günü sürprizi yapıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ekipleri, “asrın felaketi” olarak nitelendirilen depreme Hatay’ın Antakya ilçesinde yakalandıktan sonra Beykoz’a akrabalarının yanına gelen 7 yaşındaki Çınar Miraç Çet’i doğum gününde yalnız bırakmadı.

Çınar Miraç ve ailesi, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından akrabalarının yardımıyla Beykoz’daki yakınlarının yanına geldi.

İlçeye gelen depremzedelere yardım eden Beykoz Belediyesi ekipleri, 7 yaşına giren Çınar’ı da doğum günü pastası ve hediyelerle ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabındaki paylaşımda Çınar’ın doğum gününü tebrik ederek, “Depremzede kardeşlerimizin her yerde yanındayız. Depremi Hatay’da yaşayan Çınar ve ailesi, Beykoz’da akrabalarının yanında. Onlar için hazırladığımız paketlerle yaptığımız ziyarette ekiplerimiz, Çınar’ın doğum günü olduğunu öğrenmişti. İkinci ziyaretimiz Çınar için oldu.” ifadelerini kullandı.

.

.

Depremzede Çınar’a Beykoz’da doğum günü sürprizi
Bizi Takip Edin