DEVA Beykoz’da Genel Başkan Yardımcısını ağırladı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanlığı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin’i ağırladı.
  • 22.04.2022 00:00:00

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanlığı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin’i ağırladı. 

galeri isdeva beykoz da genel baskan yardimcisini agirladi 5813

Eylül 2021’de resmi kuruluşunu tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Beykoz İlçe Başkanlığı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin’i ağırladı. Heyet, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Eylem Planı üzerine karşılıklı istişarelerde bulundu. 

Toplantıya, DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı İsmet Konca, Trabzonlular Dernek Başkanı Erdal Uzuner ve Kavacık Mahalle Muhtarı Yasemin Şahin katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin, ziyareti sırasında DEVA Partisi İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve beraberindekiler tarafından karşılandı. Beykoz’daki teşkilatı yakından tanımak için ziyarette bulunan Karlıtekin, DEVA’nın Beykoz’da kurulmasına katkı sağlayan Av. Hikmet Baki’yi tebrik etti.  

DEVA Partisi Yerel Yönetimler Eylem Planı’nı oluşturduklarını aktaran Candan Karlıtekin, ülkenin kaynak getirisini en üst seviyeye çıkaracak teknik bir kadroya sahip olduklarını söyledi. Kaliteli siyaset yaptıklarını belirterek ümitli olduklarını dile getiren Karlıtekin, kadro yapılanmalarını tam teşekküllü bir devlet hastanesine benzetti.

İlgili Haberler