Dursun Özbek Beykoz öğrencileri ile buluştu

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Beykoz Üniversitesi’nin Kavacık’taki yerleşkesinde düzenlenen “Türk Sporunda Galatasaray” konulu söyleşiye katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Beykoz Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek

Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğü tarafından Kavacık Yerleşkesi Konferans Salonu’nda organize edilen programa, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Baki Aksu, Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ruhi Engin Özmen, Galatasaray Sportif A.Ş. İş Ortaklıkları Komite Üyesi Zafer Kutanoğlu da katıldı.

Dursun Özbek Beykoz öğrencileri ile buluştu

“Türk Sporunda Galatasaray” söyleşine konuk olan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek,  kulüp ve gündemdeki konulara dair öğrencilere bilgiler verirken, öğrencilerden gelen soruları da yanıtladı.

Dursun Özbek Beykoz Üniversitesi'nde

Başkan Özbek öğrencilere, “Mesleğinizi severek icra edin. İyi bir yuvanız olsun. En önemlisi hayalleriniz olsun. Ve hayalleriniz içerisinde Galatasaray başta gelsin.” tavsiyelerinde bulundu.

Dursun Özbek Türk Sporunda Galatasaray- konulu söyleşiye katıldı

Söyleşi sonunda katılımından dolayı Başkan Aydın Dursun Özbek’e plaket takdim edilirken, günün anısına da hatıra fotoğrafı çekildi.

Çok keyifli bir söyleşi olduğunu belirten Başkan Özbek, “Çok önceden planlanmış bir toplantıydı. Engin Bey’e çok teşekkür ediyorum davetlerinden dolayı. Galatasaraylılarla buluştum. Her yerde olduğu gibi burada da Galatasaray ağırlıklı talebe grubu var. Onlarla sohbet etme fırsatım oldu. Çok güzel mesajlar verdiler, çok güzel sorular sordular. Dolayısıyla Beykoz Üniversitesi de Galatasaray Spor Kulübü ile her zaman iş birliği yapması gereken bir kurum. Üniversiteler ile iş birliğine ihtiyacımız var özellikle insan kaynağı açısından. Çok keyifli bir söyleşi oldu. Özellikle buradaki talebelere, buradaki güzide kardeşlerime, Galatasaraylılara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onlara da başarılar diliyorum, inşallah Allah yollarını açık etsin.” ifadelerini kullandı.

.

.

Dursun Özbek Beykoz öğrencileri ile buluştu
Bizi Takip Edin