Efsane turnuvada kupa Beykoz Kemer’in oldu

Beykoz’un en eski futbol turnuvalarından olan ve son 10 yıldır Masterler-Veteranlar kategorisinde yapılan Kelle İbrahim Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Beykoz Kemer 2022 Masterler oldu.
  • 19.10.2022 00:00:00

Beykoz’un en eski futbol turnuvalarından olan ve son 10 yıldır Masterler-Veteranlar kategorisinde yapılan Kelle İbrahim Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Beykoz Kemer 2022 Masterler oldu. 

galeri isefsane turnuvada kupa beykoz kemer in oldu 1752

Beykoz’un en eski futbol turnuvalarından olan ve bu yıl 10. Kez düzenlenen Masterler-Veteranlar kategorisinde yapılan Kelle İbrahim Futbol Turnuvası’nın final maçı yapıldı.

Gümüşsuyuspor Tesisleri’nde gerçekleşen mücadelede Çubuklu Masters’i 2-1 mağlup eden Beykoz Kemer 2022 Masterler şampiyon oldu.

Beykoz Kemer 2022 Masterler: Sinan Topal, Serkan Kemeç, Alican Ünlü, Onur Atila, Sacit Savaş, Zafer Avcı (Dk.45 Erdem Yılmaz), Kamil Beyazbulut, Cem Karaca, Bora Sarmaz

Yedekler: Yasin Kan, Tuncay
Takım Sorumlusu: Hakkı Baş

Çubuklu Masters: Bahattin Türkyaşar, Hakan Yıldırım, Yavuz Yılmaz, İrfan Balcı (Dk.31 Hayrettin Közen), Serkan Yılmaz, Ömer Türkyaşar (Dk.31 Ufuk Altuntaş), Gökhan Yılmaz, Engin Şahin, Erdem Şahin (Dk.42 Cumhur Koyuncu)

Yedekler: Rıza Cesur, Ufuk Okutan, Suat Barlık, Hüseyin Durmuş, Selçuk
Takım Sorumlusu: Raşit Yıldan

Goller: Dk.16 ve Dk.26 Sacit Savaş, Dk.49 Hayrettin Közen

Dk.16 Alican’ın pasında sağda topla buluşup süren Sacit Savaş, çaprazdan sert bir vuruşla Beykoz Kemer 2022 takımını 1-0 öne geçirdi.

Dk.26 Beykoz Kemer 2022 yarı alanından Cem Karaca rakip sahaya yüksek bir top gönderdi, Onur Atila kafa ile arkaya indirdi oraya hamlesini yapan Sacit Savaş, Kalecinin üzerinden topu aşırdı ve farkı ikiye çıkardı 2-0

Dk.49 Soldan Gökhan Yılmaz’ın yaptığı etkili ortada arka direk yönünde kafa vuruşunu yapan Hayrettin Közen attığı golle farkı teke indirdi 2-1

Dk.57 Sacit topla buluştuktan sonra sağdan topu ortaladı, Erdem Yılmaz topu filelerle buluşturdu, ancak Sacit’in elle oynadığı gerekçesi ile yapılan itirazın ardından elle oynadığını açıklayan Sacit centilmenlik örneği verirken gol de iptal edildi.

Turnuvanın final maçı 2-1 Beykoz Kemer 2022 Takımının üstünlüğünde geçilirken ardından yağmur altında Kupa Törenine geçildi.

İlgili Haberler