Ekmek parası için geldi, denizde boğuldu

Beykoz Çubuklu Burunbahçe mevkiinde serinlemek için denize giren Ömer sağır isimli genç boğuldu. Kavacık'ta bir börekçide çalıştığı öğrenilen Sağır'ın cesedi Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi tarafından denizden çıkartıldı.

Olay Saat 16.00 s

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Çubuklu Burunbahçe mevkiinde serinlemek için denize giren Ömer sağır isimli genç boğuldu. Kavacık’ta bir börekçide çalıştığı öğrenilen Sağır’ın cesedi Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi tarafından denizden çıkartıldı.

Olay Saat 16.00 sıralarında Çubuklu’da bulunan Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal tesislerin yakınında meydana geldi. Arkadaşlarıyla birlikte boğazın serin sularında yüzen Ömer Sağır, kıyıdan yaklaşık 100 metre uzaklaştıktan sonra aniden gözden kayboldu.

Çevredeki vatandaşların aramaları sonuç vermeyince Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerine haber verildi. Bir süre sonra gelen kurtarma ekipleri ile vatandaşların ortak çalışmaları sonucu Sağır’ın cesedine ulaşıldı. Ceset, yüzmek için sahile akın eden vatandaşların gözleri önünde sahile çıkartıldı.

Açık öğretim 2. sınıf öğrencisi olan Ömer Sağır’ın Elazığ’dan çalışmak için İstanbul’a geldiği öğrenildi. Ömer Sağır’ın cesedi incelemelerden sonra Paşabahçe Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Ekmek parası için geldi, denizde boğuldu
Bizi Takip Edin