Ekrem Başlantı'nın acı günü

Beykoz Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ekrem Başlantı, kayınpederini kaybetti.

Beykoz Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Tülin Başlantı’nın babası, Beykoz’un önde gelen iş adamlarından, aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği ( ADD) Başkanı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ekrem Başlantı, kayınpederini kaybetti.

Beykoz Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Tülin Başlantı’nın babası, Beykoz’un önde gelen iş adamlarından, aynı zamanda Atatürkçü Düşünce Derneği ( ADD) Başkanı Ekrem Başlantı’nın kayınpederi Fikri Özgül vefat etti.

Paşabahçe Merkez Camii’nde Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP İlçe Balkanı Hızır Yılmaz, Beykoz idari ve sivil erkânı ile sivil toplum örgütü temsilcilerini biraya getiren cenaze, kalabalık bir katılım altında gerçekleşti.

Kanser ile mücadele ediyordu

Beykoz Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Tülin Başlantı’nın babası olan ve emekliliğini Fatinhoca İlköğretim Okulu’nda almış olan öğretmen Fikri Özgül (68), uzun süreden beri tedavi gördüğü hastanede kanser ile mücadele etmekteydi.

Akbaba’ya defnedildi

Özgül, Paşabahçe Merkez Camii’nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, defnedilmek üzere Akbaba Mezarlığı’na götürüldü.

Beykoz Güncel Haber ailesi olarak, müteveffaya Allah’tan rahmet; Ekrem Başlantı ile eşi Tülin Başlantı başta olmak üzere, ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

Ekrem Başlantı'nın acı günü
Bizi Takip Edin