Ekrem İmamoğlu Beykoz da seçim duasına çıktı

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beykoz'da seçim turuna Hz.Yuşa Türbesi'nde dua ederek başladı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına bugün Beykoz'daki…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beykoz’da seçim turuna Hz.Yuşa Türbesi’nde dua ederek başladı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına bugün Beykoz’daki Hz. Yuşa Türbesi’nde başladı. İmamoğlu’na, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Belediye başkan adayı Coşkun Tosun da eşlik etti. İmamoğlu ve beraberindeki heyet türbede dualar etti.

İmamoğlu, Beykoz’da gerçekleştirdiği türbe ziyaretinden fotoğrafları, sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu, İstanbul’da yaşayan 16 milyon vatandaşın geleceği için dua ettiğini belirtti.

‘MUTLU BİR GELECEK İÇİN DUA ETTİM’

CHP adayı paylaşımında, ‘Beykoz’da Hz. Yuşa Türbesi’ni ziyaret ederek 16 milyon İstanbulluya mutlu bir gelecek için dua ettim. Hz. Mevlana’nın da güzel bir sözü var; ‘Yapraksız kaldın diye gövdeni kestirme. Zira bu işin baharı var.’ diye. Bahar, umuttur. Tam da baharın o güzel günlerindeyiz.’ ifadelerini kullandı.

“ÇUBUKLU HALKI HER KURDUĞUMUZ MASADA OLACAK”

Türbe ziyaretinin ardından otobüsle vatandaşları selamlayan İmamoğlu, Çubuklu Mahallesi’ne geldi. Çubuklu Mahallesi’nde konuşma yapan Ekrem İmamoğlu, seçimlere 2 gün kala amaçlarının gönül kırmak olmadığını, gönülleri almak istediklerini söyledi. İmamoğlu yaptığı konuşmada Beykoz’u ve Beykozluları önemsediğini kaydederek, “Beykoz Çubuklu sorunları nedeniyle ihmal edilmiş, uzatılmış ve hayal kırıklıkları yaşanmış bir mahallemiz. Çubuklu halkı rahat olsun, biz göreve geldiğimizde Çubuklu halkı her kurduğumuz masada olacak” dedi.

“SÖZ VERİYORUM, PARTİZANLIK YAPMAYACAĞIZ”

“Bu şehirde çok fazla siyaset yapıldı” diyen İmamoğlu, “Partizanlık yapıldı ve oya göre hesap yapıldı veya başka hesaplar yapıldı. Size söz veriyorum başkan adayımızla birlikte tek bir anımızda partizanlık ve bildiğiniz o kirli siyaseti yapmayacağız. Biz bu göreve emanetçi olarak gelmek istiyoruz. Bu millet, devlet ve cennet vatan adına binlerce yılık tarihi olan İstanbul’un emanetçileriyiz. Dolayısıyla binlerce yıllık yarınlara da bu kenti emanet etmeliyiz” diye konuştu.

Ekrem İmamoğlu Beykoz da seçim duasına çıktı
Bizi Takip Edin