Ekrem İmamoğlu’ndan Beykoz köylerine sürpriz ziyaret

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Kılıçlı ve Cumhuriyetköy’de incelemelerde bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Kılıçlı ve Cumhuriyetköy’de incelemelerde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, tarımsal üretim yapılan Beykoz’un Kılıçlı ve Cumhuriyetköy’ünde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette CHP Beykoz’dan kimsenin yer almaması ise dikkat çekti.

İmamoğlu’nun ilk ziyareti Kılıçlı’da yaklaşık 320 dönüm arazi üzerinde yer alan İBB’ye ait eski NATO füze üssü oldu. İBB tarafından Orman Bakanlığı’ndan kiralanan arazide film platosu yapılmak üzere başlatılan proje çeşitli nedenlerle iptal edilmişti. İmamoğlu bölgede gerçekleştirdiği ziyaret sonrası atıl durumdaki araziyle ilgili çalışma yapılması yönünde müdürlerine talimat verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nın ikinci durağı ise Cumhuriyetköy oldu. Köy meydanında Muhtar Ali Durmuş tarafından karşılanan İmamoğlu köy kahvesinde vatandaşlarla da çay içerek bir süre sohbet etti. Muhtar Ali Durmuş’dan köy hakkında bilgi alan İmamoğlu, gelen talep üzerine Beykoz Caddesi’nin genişletilerek bisiklet ve yürüyüş yollarıyla prestij caddesi olması için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.  

Köye çocuklar için kitaplar göndereceğini söyleyen İmamoğlu, Cumhuriyetköy özel anı defterini de imzaladı. İmamoğlu, gençlerle ve mahalle sakinleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Beykoz’dan ayrıldı.

Powered by Froala Editor

Ekrem İmamoğlu’ndan Beykoz köylerine sürpriz ziyaret
Bizi Takip Edin