Emniyet Müdür Yardımcısı Leman Soylu’nun mutlu günü!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü eski Başkomiseri Leman Süheyla Soylu, oğlu Baturalp’in sünnet törenini Hasır Restoran’da yaptı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 1996- 2003 yılları arasında Başkomiser olarak görev yapıp Etiler Polis Me

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü eski Başkomiseri Leman Süheyla Soylu, oğlu Baturalp’in sünnet törenini Hasır Restoran’da yaptı.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde 1996- 2003 yılları arasında Başkomiser olarak görev yapıp Etiler Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne tayin olmasına rağmen, Beykozlular’ın unutamadığı isimlerden biri olan Leman Süheyla Soylu, oğlu Mustafa Baturalp’in sünnet merasimini İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi.

Şu an İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Leman Süheyla Soylu ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı SAT Grup Komutanlığı’nda SAT komandosu olarak görev yapan eşi Mustafa Sabri Soylu, kızları Merve Bengisu ile birlikte, oğulları Baturalp’in sünnet törenini aileleri ve sevenleri ile birlikte kutladılar.

Mehmet Han Tokuş döneminde görev yaptı

Beykoz İlçe Emniyet eski Müdürü Mehmet Han Tokuş döneminde ilçede görev yapan ve uzun yıllar Beykoz’da oturduktan sonra, Beykoz ve Beykozlular ile bağlarını koparmayan Leman Süheyla Soylu, Etiler’in ardından ise Şırnak ve daha sonra da Gebze’ye atanmıştı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de vardı

Leman Soylu’yu 1996 yılından beri tanımakta olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in de katıldığı davette İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Tülay Çik de hazır bulundu.

Baturalp, davet alanına tahtı ile girdi! 

8 yaşındaki Mustafa Baturalp, Mehter Marşı eşliğinde, bir taht üzerinde misafirlerin yanına getirildi ve ardından pastasını kesti!

Şehitlere hürmeten canlı müzik sunulmadı

Leman Soylu, yaptığı kısa selamlama konuşmasında, misafirlerine; “ yaşanan son terör olayları nedeniyle yaşamlarını yitiren şehitlere hürmeten eşi ile birlikte davette canlı müzik sunmama kararı aldıkları” bilgisini verdi.

Minikler için palyaço!

Soylu ailesi, oğulları Baturalp’in sünnet merasimine katılan misafir minikleri de unutmadı! Palyaço ablaları tarafından yüzleri boyanan ve çeşitli oyunlar oynayan çocuklar, bundan oldukça keyif aldılar!

Mustafa Baturalp’in nezih sünnet merasimi, fondan hafifçe yayılan Türk Sanat Müziği’nin dinlendirici enstrümantal nağmeleri eşliğinde idrak edildi.

Haber-Yorum: Arzu Başlantı

Emniyet Müdür Yardımcısı Leman Soylu’nun mutlu günü!
Bizi Takip Edin