En çok satılık villa ilanı Beykoz'dan

Sahibinden.com'dan yapılan açıklamaya göre, en çok satılık villa ilanının verildiği yer Beykoz.

Sahibinden.com'un verilerine göre, satılık ve kiralık villalar İstanbul emlak piyasasının en çok talep edilen konut türü arasında yerini aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahibinden.com’dan yapılan açıklamaya göre, en çok satılık villa ilanının verildiği yer Beykoz.

Sahibinden.com’un verilerine göre, satılık ve kiralık villalar İstanbul emlak piyasasının en çok talep edilen konut türü arasında yerini aldı.

Sahibinden.com’un verilerine göre, satılık ve kiralık villalar İstanbul emlak piyasasının en çok talep edilen konut türü arasında yerini aldı. Özellikle Boğaz’ın sahil şeridinde yer alan ilçelerde satılık ve kiralık villalara olan ilginin büyük olduğu gözlendi.

Sahibinden.com’dan yapılan açıklamaya göre, en çok satılık villa ilanının verildiği İstanbul’da Beykoz olurken, onu sırasıyla Çekmeköy, Başakşehir, Büyükçekmece ve Sarıyer izledi.

Satılık villa ilanlarında ortalama fiyatın 5 milyon lirayı bulduğu Beşiktaş ise en pahalı ilçe oldu. Beşiktaş’ı fiyat sıralamasında Üsküdar, Beykoz, Eyüp ve Çekmeköy takip etti.  

Boğaz’ın sahil şeridinde yer alan ilçelerde kiralık villaya olan ilginin de yoğun olduğu gözlendi. En pahalı ilçe Beşiktaş’ta kiralık villa ilanları ortalama 22 bin 550 TL’den verilirken, en çok kiralık villa ilanı olan Beykoz’da ise fiyatlar 7 bin 500 TL civarında seyretti.

 

En çok satılık villa ilanı Beykoz'dan
Bizi Takip Edin